Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Rypsyma

Mój szfager nie żyje , Został postrelony przez Azerów

Polecane posty

Doszła do mnie wiadomość o śmierci  mojego  szwagra Armena  Bardagryana. Armen żył 43 lata . Zaciągną sie do wojska  by bronić  Ojczyzny mimo swojego wiku . Jest to smutna wiadomośc dla całej naszej rodziny która żegna kolejna bliska osobe w tym roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, irukangi napisał:

Współczuje 😢

Wojna to koszmarna rzecz. Czy ludzie nie mogą przestać krzywdzić się nawzajem ?

wojna to polityczna sprawa preztdent Azerbejdzanu chce przenieśc swoje wpływy na wschud narazie jescze nima  wojny tylko incydent złanania zawieszenia broni który co jakiś czas łamie Azerbejdzan . 2016 wojna 4 dniowa . atak granic armenii lipiec 2020 i bombardowanie Arcachu wesien 2020 narazie nei wimcy zmioeni sie w cos strasznego ale sa prypusczenia że tak może sie zdaryc gdyz własdze Azerbejdznu wlcza z osłabioną Armenia prez pandemie 20

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, irukangi napisał:

Ja tu nie roztrząsam spraw politycznych . Po prostu uważam że nikt nikomu nie dał prawa zabijać innych ludzi.Ofiarami są nie tylko zabici, ale ich rodziny i także rodziny zabójców,  sami zabójcy też są ofiarami bo zrytej psychiki nic już nie przywróci do zdrowia.

zgadam sie  winni wojny sa polityce   Prezydent Turcii i Azwrerbejdzanu który knuja jak utrudnic życie prostym ludziom

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×