Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Anusiakk1213

Okropna matka mojego chlopaka

Polecane posty

Witam jestem z partnerem już 3 lata, od 2 mieszkamy razem za granicą, mam problem z jego matka. Niczym się nie interesuje a dzwoniąc tylko marudzi, że coś ja boli, że nie ma pieniedzy i tak w kółko. Ostatnio dzwoniąc do nas powiedziałam jej, żeby przestała w końcu marudzić bo inni mają gorzej i nie obwieszczają tego całemu światu. Obraziła się na mnie, bo znalazłam się jedyna odważna żeby jej powiedzieć, że całe życie tylko marudzi. Mój chłopak powiedział, że trochę przesadziłam i powinnam ja przeprosić ale ja nie widzę w tym nic złego, że powiedziałam jej prawdę. Nigdy nie byłam z nią blisko, nigdy nie otrzymaliśmy pomocy z jej strony jak byliśmy w potrzebie o zawsze pomagali nam moi rodzice a ona zawsze miała nas gdzieś. Teraz jak poczuła pieniądze to ciągle tylko dzwoni i marudzi jaka to ona jest biedna. Co mam zrobić, przeprosić ja czy pusicc to wszystko w niepamięć? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zależy czym się kierowałas tak na prawdę. Jeśli powiedziałaś to bo Cię irytuje i chciałaś się odegrać to warto przeprosić. Jeśli chciałaś aby coś zrozumiała i poziom ekspresji był dobrany celowo żeby ją trochę zbic z pantałyku to nie musisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×