Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Zielonkax94

Toksyczna siostra odbiła przyjaciółkę

Polecane posty

Gość Zielonkax94

Hej 🙂 Mam dosyć trudną relację z młodszą o rok siostrą. Obie skończyłyśmy studia (mamy 25/26 lat), ona skończyła architekturę, ja inny kierunek. Miałam przyjaciółkę od kiedy miałam 6 lat, od czasu do czasu spotykałyśmy się wspólnie z moją siostrą i przyjaciółką. Na studiach zamieszkałam z przyjaciółką w jednym pokoju. Wszystko do czasu, aż wyprowadziłam się do Hiszpanii na 6 miesięcy i poznałam chłopaka (w Polsce) - dwa czynniki, które nie spodobały się mojej siostrze i przyjaciółce. Przyjaciółka i siostra się ode mnie odwróciły, spotykały się za moimi plecami. Było mi ciężko mieszkając samej za granicą, miałam wsparcie tylko w chłopaku, który mieszkał w Polsce. 

Przyjaciółka zaprosiła moją siostrę na ślub (20 lat przyjazni). Siostra również projektuje jej dom praktycznie za darmo. 

Z siostrą mam dobrą relację. Nie poruszamy tematu mojej przyjaciółki. W środku bardzo cierpię. 

Chciałabym, aby moja siostra ucieła kontakt z tamtą dziewczyną, z szacunku dla mnie. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielonkax94

Nie chcę, aby siostra integrowała się z osobami, które są zazdrosne o moje szczęście. Siostra nie chce zerwać z nią kontaktu, szanuje ją także bardziej niż mnie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyno nie masz na to wplywu z kim sie spotyka Twoja siostra, nazywasz ja zreszta toksyczna siostra a przyjaciolki juz nie masz wiec naprawde Cie to obchodzi ze sie razem trzymaja?? Zyj swoim zyciem a nie zastanawianiem sie nad takimi rzeczami na ktore nie masz wplywu, zostaly przyjaciółkami - trudno , pogodz sie z tym!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielonkax94
Napisano (edytowany)

Dzięki

Edytowano przez Zielonkax94

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielonkax94

Tylko to nie jest takie proste. 
Przyjeżdżamy do rodzinnego domu i w tym domu rozmawiamy sobie. Rodzice mówią, abym odpuściła, miła dobra relacje z siostrą, popierają jej przyjaźń z moja była przyjaciółka mając gdzieś jak cierpię. 
Ja ciagle mowie dobrze wszystkim o siostrze, załatwiam jej klientów, a ona przy innych ludziach mnie poniża i nigdy nic o mnie dobrego nie mówi. 
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×