Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Kinia@12

jaki rachunek za wodę przez niezakręcon kran

Polecane posty

Witam, wczoraj przez swoje zapominalstwo. które ciągle sprawia mi problemy zostawiłam odkręcony kran w łazience na około 1,5 godziny (byłam w tym czasie na zakupach). Woda lała się średnim strumieniem i na dodatek była ciepła  😕 Bardzo się teraz boje, że zapłacę jakiś wielki rachunek a jestem biedną studentką i liczy się dla mnie każdy grosz .;( Nie mam pojęcia ile może wynieść ten rachunek, przez resztę miesiąca będę się bardzo starać oszczędzać wodę jak tylko mogę. Proszę pocieszcie mnie, że nie zbankrutuje, bo naprawdę bardzo się tym stresuje. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chamski komentarz, który nic nie wnosi. Nie wiem po co w ogóle odpisujesz jak nie masz zamiaru odpowiedzieć na moje pytanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, agent of Asgard napisał:

Nie umiem Ci podać kwoty, ale z pewnością nie będzie zaporowa. 

Dziękuje za odpowiedź, trochę mnie to uspokoiło 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Kinia@12 napisał:

Proszę pocieszcie mnie, że nie zbankrutuje, bo naprawdę bardzo się tym stresuje

Kiedyś zostawiłem odkręcony kran na ogródku i pojechałem na tygodniowe wakacje. Kosztowało to tysiąc złotych. Z tym, że to było 10 lat temu. Niemniej myślę, że dziś takie 1,5h ciepłej wody nie będzie droższe niż 30 - 50zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, Nemetiisto napisał:

Kiedyś zostawiłem odkręcony kran na ogródku i pojechałem na tygodniowe wakacje. Kosztowało to tysiąc złotych. Z tym, że to było 10 lat temu. Niemniej myślę, że dziś takie 1,5h ciepłej wody nie będzie droższe niż 30 - 50zł.

Bardzo dziękuję za odpowiedź, bo martwiłam się, że to może być dużo wyższa kwota. Teraz przynajmniej mam nauczkę i wszystko sprawdzam dokładnie przed wyjściem 😉 Współczuję płacenia tak wysokiego rachunku 😕czasami roztargnienie może sporo kosztować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×