Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
marysia

Coś fajnego

Polecane posty

Czuję się kompletnie wyssana z życia. Nie jestem w stanie nic robić. Chyba nawet żeruję na znajomych, bo obecnie tylko oni nadają sens mojemu życiu. Nie jestem wampirem energetycznym. Po prostu mam wewnętrzny kryzys. Jest tu ktoś w stanie polecić mi cokolwiek fajnego co dałoby mi fajnego kopa? Chodzi bardziej o filmy/książki/wiersze/postaci/może historyczne wątki/cokolwiek. Wydaje mi się interesowałam się już wszystkim Zmieniłam nawet gust muzyczny o 180° i czuję się taka rozjechana, że nie wiem nic i nie wiem czego jeszcze nie próbowałam się dowiedzieć, a jestem głodna emocji i nie zamierzam się niczym odurzać. Topię się co jakiś czas w kulturze, ale nie poznałam wszystkiego. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, marysia napisał:

Jest tu ktoś w stanie polecić mi cokolwiek fajnego co dałoby mi fajnego kopa?

Zajmij się czymś a nie tylko interesuj. Zapisz się na jakieś zajęcia, gdzie się coś tworzy. Wszystko jedno co. Filmy, zdjęcia, robótki ręczne czy cokolwiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
30 minut temu, Nemetiisto napisał:

Zajmij się czymś a nie tylko interesuj. Zapisz się na jakieś zajęcia, gdzie się coś tworzy. Wszystko jedno co. Filmy, zdjęcia, robótki ręczne czy cokolwiek.

Chciałam bardziej dopracować przestrzeń mojej duszy i dorzucić tam czegoś nowego, żeby mieć gdzie wracać, bo to niezmiernie irytujące męczyć się ustawicznie fizycznie i psychicznie bez jakiegoś miłego punktu odniesienia ani dystrakcji od czasu do czasu. Zajęć mam dużo. Liczyłam na to, że ktoś zainspiruje mnie do spędzania czasu wolnego w ciekawszy sposób niż robię to dotychczas, a co więcej wolny czas nie zawsze trafia się w ten sam dzień tygodnia, o tej samej godzinie i trwa przez jakieś trzy (w dodatku szkoda mi kasy na inne zajęcia, bo i tak mam dużo do płacenia za szkołę i życie) Twoja odpowiedź jest dla mnie jak odwracanie kota ogonem, wykręcanie się od faktycznej odpowiedzi i raczej bez sensu. 

  • Confused 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, marysia napisał:

do spędzania czasu wolnego w ciekawszy sposób niż robię to dotychczas, a co więcej wolny czas nie zawsze trafia się w ten sam dzień tygodnia, o tej samej godzinie i trwa przez jakieś trzy

Mam identycznie i bardzo fajnie sprawdził mi się wolontariat przy wydarzeniach kulturalnych w ośrodku kultury ale mam wrażenie, że nie szukasz porady tylko usprawiedliwienia i żaden pomysł nic nie da. 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
57 minut temu, Nemetiisto napisał:

Mam identycznie i bardzo fajnie sprawdził mi się wolontariat przy wydarzeniach kulturalnych w ośrodku kultury ale mam wrażenie, że nie szukasz porady tylko usprawiedliwienia i żaden pomysł nic nie da. 😉

Może jakiś da, może nie. Zwyczajnie nie chcę zawodzić ludzi, że zobowiązuję się gdzieś być, a nie będę, bo akurat coś mi znowu wyskoczy. Nie wiem czy jest coś podobnego u mnie. Może coś wyszukam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Różniczka napisał:

To może zakochaj się a będziesz miała gdzie wracać, chyba że jest to dla Ciebie zbyt banalne.

A to prawda, że jest, bo nie mam w czym, ani w kim. Zresztą serduszko mi się ciągle regeneruje jeśli miałaby to być osoba, a jeśli zajęcie to jestem obecnie jak z rodu Montekich, dlatego staram się zdystansować i wkręcić w coś oderwanego, ale właśnie tego tutaj szukam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×