Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Bi Mama Bi

Hello

Polecane posty

2 minuty temu, Carroll napisał:

To nie śpimy razem 

 

Ja mam problem dlatego nie śpię i parę ładnych lat nie korzystałam nawet z tego facebooka zajmowałam sie domem ale życie niestety no nie wyszło 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 54 mam syna w Twoim wieku, chciałbyś się przed własną matką masturbować? Ile ma lat twoja mama? W ogóle widziała cię nago jak ci stał czy nakryła jak sie bawiłeś? Chyba nie masz dziewczyny?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Rodzinka.com napisał:

No właśnie 33latek chce pokazać dojrzałej 50latce jak sie masturbuje może własna matka tez go jara

Chyba zmienił zdanie bo już nic nie pisze 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja kiedyś przyłapałam syna i nie mogłam spać parę dni a ma 31 wtedy miał 28 ciągle miałam go przed oczami albo kiedyś jak wrócił wcześnie ze szkoły a ja lubiłam nago pobiegać po domu zerwałam wtedy serwetkę i sie zasłoniłam miał 14 lat zawstydził sie bałam sie że rozpowie chłopakom w szkole czy bedzie sie chwalił ale zachował to dla siebie i sąsiadka ona trochę zboczona przyjechała i wpadła z winem tam podpiliśmy sie i ta mi  o facetach ze mi zazdrości syna i o tym że pomoże mi z facetami zaproponowała erodate ze 2 zdjęcia i bogaty sie trafi. Zobaczyłam że tam nawet są nagie kobiety mówię portal do bzykania w co ona mnie chce wplątać ale pokazała mi swój profil zdjęcia parę rozmów postanowiłam założyć Tylko zdjęcia, Krysia oczywiście twarz zasłonimy rozbieraj się pokaż szafę i ubrała mnie no jak ulicznice matka w szpilkach w mini z dekoldem ale Krysia przekonała mnie ze każda ma taka sesje jak do playboya pokazała swoja chciała więcej ale nie chciałam i zdecydowałam sie na taki album do torebki dwa wstawiliśmy na portal i zjawił sie chłop a raczej chłopak bo ja wtedy miałam ok45 lat a on jakoś przed 30 i troche dylemat ze jakby z synem bo podobny wiek ale Kryśka nalegała to umówiliśmy się oczywiście poprosiłam ją by poszła ze mną nawet stać z boku jak by cos chciał mi zrobić i nie uwierzycie takie rzeczy to w serialach dlaczego ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, WacoKrok napisał:

fakt, u 50 latki to już myśli krążą bliżej cmentarza niż dymiącej pały 33 latka  

Jeszcze byś się zdziwił jestem samotna matka wychowałam syna i córkę a już ze 50 lat baba to nie jara się młodymi penisami? Owszem jaram się jestem kobietą która lubi sex i ze starszym a i z młodszym też nie mam męża moge się zaspokajać jak chce a nawet mam swoje zabawki. Mąż przychodził do domu to śmierdział albo zasypiał albo z dziećmi uciekaliśmy do sąsiadki Krysi raz mnie chciał zgwałcić przy dzieciach ale syn się wtrącił chłopczyk 4 latka miał wzioł popielniczkę i uderzył ojca w głowę wtedy upadł podniósł sie zsunoł spodnie i cos do Maji a maja malutka i syn wydzierał krzyczeć żeby sie wynosił i wyszedł nie wrócił już i ślad zaginoł. Wychowałam sama dzieci byli faceci ale wiadomo co zrobili i odchodzili ale nie bede opowiadać życia więc rozmawiam z tym młodziakiem aż doszło do tego spotkania. Z początku zbieg okoliczności ale ubrany jak pisał no nie mogła uwierzyć aż wstyd mi pisać i do dzis ciarki przechodzą a Kryśka sąsiadka się śmiała no wstyd poprostu wstyd 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A żebyś się jeszcze zdziwił bo mojego syna koledzy pisali czy wypisują po kryjomu że wola starsze i wiadomo co się Kobiecie piszę z córką pewnego czasu miałyśmy podobny rozmiar brano nas za siostry a syna za męża a moje koleżanki nieraz skąd takiego towara wyrwałam i nawet widziałam miały na niego chrapkę i raz Kolego nie wiem czy Kobieta czy Meszczyzna i w jakim wieku jesteś 

WacoKrok

ale chyba w świecie sexu mało sie obracałeś i jestes mało doświadczony 

Proszę też nie brać mnie za zdzirowata matkę ale sex od pewnego czasu stał sie dla mnie jako zabawa i odskocznia od rzeczywistości jedni wolą całą noc tańczyć inni pić drinki aż do nieprzytomności następni znów kraść a są też tacy co spędzają czas w łózkach dniami a nawet weekendami mimo mam ponad 50 lat to publicznie i każdemu tego nie powiem wprost ale lubie sie czasem zabawić i chyba córka ma to po mnie bo nieraz ja słyszę z chłopakiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A postanowiłam dzis w weekend zrobić sobie nockę przed komputerem jak dawniej, jestem skrzywdzona kobieta i mam ochotę sie wygadać.

Już dość płakania w poduszkę wole sie wyżalić czy o czymś popisać nie ważne z kim w jakim wieku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja na tą chwilę nie jestem w stanie sobie wyobrazić jak bym się czuła później widząc własnego syna w takiej sytuacji 

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
47 minut temu, Elciaa29 napisał:

Ja na tą chwilę nie jestem w stanie sobie wyobrazić jak bym się czuła później widząc własnego syna w takiej sytuacji 

Masz dzieci? Ja z synem miałam ciężko jako matka bo nie wiedziałam jak zacząć az jak doszło do rozmowy to powiedział mi ze wie więcej nawet chyba ode mnie i juz nie wspominał jedynie jeszcze z nim miałam dwie krępujące sytuacje które tkwią mi w pamięci ale z jednej strony musiałam mu pomóc i każda matka by to samo zrobiła choć nie chciał ale mu pomogłam i druga jak on mi pomógł ale to nasza tajemnica i rodzinny sposób na ból i z synem miałam z głowy rozmowę jedynie wstyd nieraz i tez duma ale jestem z niego dumna przynajmniej szanuje kobiety a nie jak jego ojciec rozerwał na mnie koszule i chciał zgwałcić i do Maji sie zbliżał wtedy chyba synek sie wystraszył cos w nim pekło i był jak inne dzieci jak na swój wiek dojrzalszy a z corka Maja to pytania tłumaczenia opowiadania jak to ja miałam a ze sie boi pierwszego razu a ze brzydzi sie chyba dotchnąc siurka a za chciała by zebym ja nauczyła a o braniu do buzi czy musi a co jak bedzie nalegał a co to to biale czemu tryska na biało i jedza albo leja na czesci ciała o co chodzi jezu ale było wkoncu wyjełam wino bo juz mialam dośc o sexie penisach cipkach jezykach bo tez co odpowiesz córce jak Cie zapyta mamo a jak lizał ci cipke to bolalo? czy jak było? az sie podpiliśmy marcin rano nas obudził przed laptopem pusta butelka głowy bolały a Marcin jeszcze lepiej jej koleżanki w szkole wytłumacza albo chłopaki wprowadza w swiat sexu sex trzeba poczuc a nie go tłumaczyć i mnie zatkało wg zaczełam sie czuc staro

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Raz spedziliśmy razem sylwestra Marcin lezał chory w łóżku bo mu dysk wyskoczył Maji nie wypaliły plany czy chłopak ja olał a ja miałam siedziec z kryską u niej ale wkoncu ona przyszła do nas uwieżcie że od tamtego czasu boimy sie siebie nawzajem imprez z alko juz wg 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×