Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Adela01

Juice PLUS+

Polecane posty

Witam . Od sierpnia dostaje od nich wiadomości w celu zapłacenia jakiś rat.. problem w tym że ja w ogóle Nie zamawialam od nich nic . Nie są to małe pieniądze bo 450 zł.  Co jakiś czas wysyłają mi wiadomość SMS żeby się skontaktowac z nimi Ale jak odzwaniam  to zero odzewu automatyczna  sekretarka informuje mnie że w celu bezpieczeństwa proszę zadzwonić później, zasłaniają się Covid19 ... co mam robić. W liście przyszło że niby o maja  tego roku coś zamówiłam. Tylko że jest mały problem mój stan nie pozwala na dietę bo jestem w ciąży.  I żadnej diety nie potrzebuje. Co robić? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odpisałam im. Na SMS w ogóle nie odpowiadają. Jedynie na maila.. Ale to też tak jakby chcieli A nie mogli. Proszą  mnie bym im podała dokładne dane adres zamieszkania i nazwisko... by mogli wysłać swoje produkty. Tłumaczenia że nic nie zamawialam I nie Bede płacić za nic nie pomagają. A w ogóle takie błędy robią że szok. Moje miasto napisali z błędem i są dwa różne  nazwiska... dlatego chcą dokładny adres i nazwisko.. napisałam im że im nie podam to za kilka dni wysłali mi wiadomość SMS : "Drogi Kliencie, prosimy o pilny kontakt +48 22 397 03 45 w celu unikni cia gro  cego post powania na drodze s dowej. To Twoja ostatnia szansa na sp at  zaleg ej kwoty bez ryzyka ponoszenia dodatkowych kosztow. Dzi kujemy, Juice PLUS+ " taki sam dostałam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×