Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Witam serdecznie, żona powinna mieć okres 11 pażdziernika..... Powinna ale nie ma, Ma bóle brzucha i głowy jak przed okresem, wczoraj i dziś pojawiły się czerwone plamki. Dzidziusie być nie powinno ponieważ używamy prezerwatyw. Tylko jeden raz... trudno to nazwać nawet stosunkiem przerywanym bo robiliśmy to przez 5-10 sekund i założyłem gumkę :). Zona zrobiła 3 testy. Pierwszy w poniedziałek 12 października po południu, drugi 13, a ostatni wczoraj z porannego moczu. Wszystkie negatywne, brak jest nawet cienia, cienia.  Co ważne jakieś 2-3 tygodnie temu żona przestała karmić. Dziecko mówi, że nie ma mleczka w cycusiu... Ale mała ma już prawie 3 lata i od miesiąca była coraz mniej karmiona  Więc to być może zmiany hormonalne w związku z tą sytuacją Odstawienie dziecka po blisko 3 latach karmienia.. Do tego od kilku lat żona ma problemy z tarczycą, a dokładnie nadczynność. Sam nie wiem co mam myśleć.  Wizyta u lekarza będzie dopiero w przyszłym tygodniu, a naprawdę się stresuję. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żonie kyp porządny sprzęt do domu żeby sobie cykle zapisywała. Tu u niej mogą być zaburzenie na tle hormonalnym, musi to kontrolować u specjalistów i w domu. Sprawdź monitor cyklu Cyclotest MyWay, to dokładne urządzenie, a zapisane wykresy cykli można drukować i pokazywać u ginekologa.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, sasetka35 napisał:

ja używam Afrodyta Smart test owulacyjny, prezerwatywa to średniowiecze 😄 pozdro

Ja wiem, że tu chodzi o reklamę, ale jak już sobie sprawdzisz te dni płodne, to i tak pozostaje tylko prezerwatywa jako zabezpieczenie przed ew. ciążą, albo wstrzemięźliwość, a chyba nie o to chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak były prezerwatywy i nic sie nie wydarzyło (nie zsunęła się, nie pękła) to na spokojnie. Ten sekundowy stosunek przerywany też raczej nie sprawił, że doszło do zapłodnienia.  Tak czy inaczej, może do metody mechanicznej jeszcze objawowo-termiczna by się sprawdziła, jakiś termometr owu. Teraz są takie z funkcją bluetooth i apką na smartfona. Tak na przyszłość. Przed wizytą u lekarza betę z krwi może żona zrobić jeszcze 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żona zrobiła betę i jest poniżej 2. Czyli nie ma dzidziusia. Co nie zmienia faktu, że miesiączki nie ma. W przyszłym tygodniu pójdzie do ginekologa. Bo już drugi tydzień się męczy z bólami menstruacyjnymi, A miesiączki brak... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślę że dobrze byłoby gdyby żona używała jeszcze wkładki silikonowej Diafragma Caya. Ja używam i jestem zadowolona, nie czuję jej, mój partner też nie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×