Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
judyta445

pościel przez internet

Polecane posty

4 minuty temu, judyta445 napisał:

Hej, czy kupujecie pościel przez internet? Jeśli tak to z jakich stron? 

Kupuję pościel do swojego obiektu noclegowego w firmie Senstyle ze Strzelina. Ceny ciut wyższe ale jakość pierwszorzędna. Wpisz w Google: "Senstyle kołdry Strzelin" to znajdziesz. Chyba mają też sklep internetowy i Allegro ale nie jestem pewny bo ja po prostu zamawiam e-mailem i ewentualnie szczegóły omawiamy telefonicznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hejka :)
O to jest dobre pytanie. Ostatnio coraz bardziej w dobie obecnych czasów w jakich przyszło nam żyć, myślę o robieniu zakupów przez internet. Byłem dość sceptycznie nastawiony do tego tematu, jednakże zamówiłem kilka rzeczy internetowo i bardzo polubiłem tę formę kupna. Bez zbędnych kolejek, a jak wiadomo mężczyźni nie za bardzo lubią chodzić po sklepach ;). Kupno pościeli internetowo nie jest raczej ryzykowne, w końcu podajemy konkretne wymiary, a często w sklepach internetowych nie ma problemów do ewentualnych zwrotów, gdyby coś było nie tak . Chciałbym żonie zrobić niespodziankę nową i piękną pościelą z jakimiś ciekawymi wzorami. W jakich sklepach najczęściej kupujecie ubrania, rzeczy do domu typu ozdoby, pościele itp.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba w tych czasach nie mamy większego wyboru i internet zdaje się być bardziej bezpieczny niż sklep stacjonarny gdzie musisz mieć maseczkę, rękawiczki i jeszcze patrzeć czy nie ma godzin dla seniorów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×