Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Witam. Dziewczyny, dziś musiałam przyjąć zastrzyk z pregnylu, jest to mój pierwszy cykl z pregnylem... niestety wyszła taka sytuacja, że nie mogłam udać się do przechodni, zrobiłam zastrzyk sama domiesniowo po obejrzeniu kilkunastu instrukcji... 

I teraz bardzo się boję, że zrobiłam coś nie tak i lek się nie pochłonął, czytałam dużo wątków na temat pregnylu i wyczytylam, że wychodzi po nim fałszywie dodatni test ciążowy, więc pomyślałam, że jeżeli dobrze to podalam i lek się przyjął to potwierdzi to zrobienie testu, wykryje HCG w organizmie ... zrobiłam zastrzyk o 13.30 , czyli 13.5 godzin temu, test ujemny... czy to znaczy, że źle zrobiłam jednak ten zastrzyk ? Zalame się, tak bym chciała dzidzie.... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zabawa w pielęgniarkę i szukanie diagnozy przez internet, gdzie piszą przypadkowi ludzie, i którzy mogą pisać nieprawdę jest głupotą do kwadratu. Można sobie tym wyrządzić po prostu krzywdę, co w kontekście chęci posiadania "dzidzi" (wyjątkowo infantylne określenie dziecka) świadczy o niedojrzałości i braku odpowiedzialności.

 

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zrobienie zastrzyku domięśniowego nie jest skomplikowaną sprawą,jeśli to zrobiłaś i wstrzyknęłaś cały lek ,to na pewno zadziała.

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To poczytaj sobie jeszcze ile trwa wchłanianie i po jakim czasie możesz oczekiwać jakichkolwiek rezultatów...

I po kiego grzybka robisz te testy po zastrzyku? Co chcesz tym osiągnąć, poza nakręcaniem się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nigdzie nie mogę znaleźć ile czasu trwa wchlanianie właśnie !

Po takie grzyba, że muszę wiedzieć czy hcg dostalo się do organizmu i pęcherzyk miał szanse pęknąć bo wtedy od poniedziałku powinnam wziąć kolejne leki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pregnyl osiąga maksymalne stężenie w krwi i w moczu od 20 do 33 godzin od podania. Do tego jeszcze trzeba wziąć pod uwagę czułość testu i stężenie moczu. Jak sobie robisz test co kilka godzin, to masz rozcieńczony mocz i adekwatnie niższe stężenie hcg, którego test nie wychwyci.

Nie masz lekarza prowadzącego, który by odpowiedział profesjonalnie na Twoje wątpliwości, zamiast pytać laików na forum?

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, Miyavi93 napisał:

Nigdzie nie mogę znaleźć ile czasu trwa wchlanianie właśnie !

Po takie grzyba, że muszę wiedzieć czy hcg dostalo się do organizmu i pęcherzyk miał szanse pęknąć bo wtedy od poniedziałku powinnam wziąć kolejne leki

Mi zajęło to nawet nie 2 minuty, wpisując w google hasło "pregnyl po jakim czasie działa"...

A lekarz Cie nie poinstruował, po jakim czasie zrobić test, czy to Twoja inwencja? Bo serio, podczas przepisywania lekarz powinien Ci takie rzeczy wyjaśnić. Ewentualnie zadzwoniłabym do przychodni dopytać, zamiast co chwila biegać do wc na test ciążowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, drnsolecka napisał:

Mam do sprzedania dwa zastrzyki pregnyl. Pozostały po kuracji

Kontakt tylko email: drnsolecka@gmail.com

To jest niezgodne z prawem i karalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×