Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
monikakce

Quatrexil FORTE 100ml prosze o. Opinie

Polecane posty

Witam kochani

Kupiłam  100 ml quatrexil forte . Czy ktos brał??? Jak dziala??? Czy warto???

Sprobowalam 1 raz 5ml rano myslalm ze mi serce wyskoczy, drżenie rąk i poty.

Zamierzam stosować  pół  dawki tj. Pół łyżeczki od herbaty. Chcialabym schudnąć 8kg.

Prosze o opinie. 

Dziekuje 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jezus to dziadostwo jakieś. Najgorzej że to w płynie. Uważaj bo można się po takim czymś przekręcić wystarczy źle sobie odliczyć ml. Wyrzuć to. 

Ja brałam clenbuterol do dzisiaj mam ataki paniki, depresję, nerwice. Nie polecam. Schudłam raz a później wszystko wraca jest coraz ciężej. Dieta i ćwiczenia. To Ci pomoże 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mocher Babka dziekuje za szczerą odpowiedź. Po 1 razie bylo jak opisałaś..wzielam małą łyżeczkę od herbaty po około 20 minutach  myślałam, że serce mi wyskoczy, poty leciały po całym ciele. Wypiłam 1 litr wody zeby to dziadostwo rozrzedzić.  Nie wezme tego nigdy więcej. Dzięki za opinie. 

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2020 o 23:29, monikakce napisał:

Mocher Babka dziekuje za szczerą odpowiedź. Po 1 razie bylo jak opisałaś..wzielam małą łyżeczkę od herbaty po około 20 minutach  myślałam, że serce mi wyskoczy, poty leciały po całym ciele. Wypiłam 1 litr wody zeby to dziadostwo rozrzedzić.  Nie wezme tego nigdy więcej. Dzięki za opinie. 

Pozdrawiam.

Quatrexil forte jest dobrym lekiem, szybko idzie zrzucić kg ale najwidoczniej nikt Ci nie powiedział jak go stosować. Zaczynasz od 2ml odmierzasz strzykawka. 

Chcesz więcej wiedzieć napisz na priv.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2021 o 17:14, Ksenia napisał:

Quatrexil forte jest dobrym lekiem, szybko idzie zrzucić kg ale najwidoczniej nikt Ci nie powiedział jak go stosować. Zaczynasz od 2ml odmierzasz strzykawka. 

Chcesz więcej wiedzieć napisz na priv.

uwazajcie na nia, mnie na mailu i privie namawiala na kupno, to sprzedawca

mi podawala maila adique.723@gmail.com, gdzies tu daje maila ksenia cos tam, kiedys podawala  xymena cos tam, ma ich wiele, grasuje od miesiecy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze (moim zdaniem) tabletki na odchudzanie macie tutaj:

dietalux.wordpress.com

tanie i co najważniejsze pomogły mi schudnąć 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bazibaz Ty chyba nie masz co robić, I karmisz się tym swoim kopiuj i wklej na każdym wątku! Nie potrafisz pisać czy jak? Żal Ci dooopsko ściska? Czepiasz się jednej osoby, żałosne naprawdę... 

Edytowano przez Ksenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×