Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Witam wszystkich, mój partner doszedł we mnie, ja miałam dni płodne.. Mamy juz jedno dziecko 😕 kiedyś byłam u ginekologa i wypisał mi receptę na ella one jednak wtedy dostalsm okres i nie zdazylam nawet tej recepty wykupić i mam ją.  Data jest 25.12.2019.. Teraz w czasach pandemii nawet nie mam jak iść do ginekologa po nową receptę  na tą tabletkę.. Czy w aptece wydadzą mi tą tabletkę z taką data? Prosze o pomoc !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2020 o 09:22, Myniaa99 napisał:

Witam wszystkich, mój partner doszedł we mnie, ja miałam dni płodne.. Mamy juz jedno dziecko 😕 kiedyś byłam u ginekologa i wypisał mi receptę na ella one jednak wtedy dostalsm okres i nie zdazylam nawet tej recepty wykupić i mam ją.  Data jest 25.12.2019.. Teraz w czasach pandemii nawet nie mam jak iść do ginekologa po nową receptę  na tą tabletkę.. Czy w aptece wydadzą mi tą tabletkę z taką data? Prosze o pomoc !

Jak się czujesz co słychać?

Edytowano przez Karolina :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz ereceptę można przez internet załatwić, szczegolnie na tabletkę PO. Ale dobrze jakbyś w przyszłości sprawdzała cykl, może testerem ze śliny i na postawie poziomu lh wiesz kiedy będzie owulacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na przyszłość pamiętaj o ochronie mechanicznej, jest forma antykoncepcji mechanicznej, której można używać wielokrotnie. Zobacz sobie diafragmę caya. Ja używam od lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Osobiście polecam testy owulacyjne ze śliny Afrodyta, dzięki temu możesz monitorować swój cykl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×