Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
MF2000

Srodek przeczyszczający

Polecane posty

Dzieciaki dorwały takie krople na przeczyszczenie Pikopil  i syn dolał tego do herbaty którą wypiła córka (8 lat) było tego ok puł buteleczki i na razie nic niej nie jest , ale w ulotce pisze że to działa po kilku godzinach i nie wiem czy to przejdzie samo czy zabrać ją do szpitala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
26 minut temu, MF2000 napisał:

Dzieciaki dorwały takie krople na przeczyszczenie Pikopil  i syn dolał tego do herbaty którą wypiła córka (8 lat) było tego ok puł buteleczki i na razie nic niej nie jest , ale w ulotce pisze że to działa po kilku godzinach i nie wiem czy to przejdzie samo czy zabrać ją do szpitala

O qurła u was to strach czegoś się napić😜

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak  jest sześcioro  to naprawdę nie upilnujesz a te krople dawałam 5-latkowi ,który sobie coś ubzdurał i nie robił kupy po kilka dni (jakoś to potrafił zatrzymać)  i po tym nie miał wyścia  (na pierwszy raz to sama wzięłam na próbę 12 kropel i rano mnie przeczyściło ale nie mocno) no ale po tym to nie da się zaciskać pośladków i trzymać moja wina zostawiłam w kuchni ,a starszy wiedział co to robi i zrobił kawał siostrze a ja się boję że tego było za dużo i może zaszkodzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ale o co się spieramy , dla mnie nie mają smaku ale są słodkawe ale to nie jest jakaś zasada że krople nie mają smaku - a żołądkowe też nie? - może  myślisz o kroplach do oczu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w mojej rodzinie raz dzieciok wypił i nic mu nie było 😄 ból brzucha w nocy, ale to wszystko haha, miał szczęscie

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

coś zaczeło  się dziać była w toalecie choć mówi że  było normalnie dalej jakaś niespokojna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×