Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Forevergood143

Czy powinna przestać z nim rozmawiać?

Polecane posty

Hej jestem w sytuacji beznadziejnej I liczę na czyjąś pomoc. 
3 miesiące temu poznałam genialnego chłopaka. Przez 2 tygodnie codziennie pisaliśmy, spotykaliśmy po czym zaproponował związek jednak uznałam, że to za szybko I wolałabym go lepiej poznać (nie dałam mu kosza) . Niestety to strasznie uraziło jego dumę I przestał się odzywać na tydzień. Po czym wrócił twierdząc, że w sumie to I tak nie jest gotowy na związek I jedyne co możemy to się przyjaźnić, ja na to przestałam mając wciąż nadzieję na coś. Niestety kontakt zaczął nam się ucinać (rozmowy raz na 2/3 tygodnie) . Mimo to uznałam, że skoro się kumplujemy to zaproszę go na moja imprezę, on się zgodził a później bez powodu odmówił co mnie strasznie zdenerwowało i delikatnie mówiąc rzuciłam dosyć niemilym słowami w jego stronę w emocjach. Po tygodniu od tego zdarzenia uznałam, że zachowałam się jak dziecko, więc jeszcze raz się do niego odezwałam żeby się pogodzić, a on mi z tekstem że nie chce mieć ze mną spin I ze ma dziewczynę ,co mnie w sumie zdziwiło bo jeszcze miesiąc temu nie był gotowy żeby być ze mną . Nie wiem czy powinnam dalej próbować się z nim przyjaźnić czy lepiej raz na zawsze zniknąć z jego życia? Doradzi ktoś coś? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem tą odmową żebyś była jego dziewczyną została urażona jego męska duma i nie sądzę by chciał dalej nawiązywać jakąś głębszą relację , większość mężczyzn tak ma i tego już raczej nie da rady zmienić

  • Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×