Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Nati2345

Założenie sklepu internetowego

Polecane posty

Hej, zastanawialam się nad założeniem sklepu internetowego. Myślałam nad sklepem z meblami. Ale powiedzcie mi, jesli ktoś zakładał taki sklep, czy biorąc towar od producenta podpisuję się umowy czy na jakiej zasadzie to jest? 

Jeśli macie pomysł na innego rodzaju sklep internetowy to możecie podpowiedzieć mi jaki byłby dobry na te czasy 🥰

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Nati2345 napisał:

powiedzcie mi, jesli ktoś zakładał taki sklep, czy biorąc towar od producenta podpisuję się umowy czy na jakiej zasadzie to jest? 

Różnie. Możesz dogadać specjalne warunki jeśli masz umiejętności negocjacyjne i podpisać umowę. Najczęściej jednak jako stały odbiorca masz rabat zależny od tego ile kupujesz.

 

3 godziny temu, Nati2345 napisał:

Jeśli macie pomysł na innego rodzaju sklep internetowy to możecie podpowiedzieć mi jaki byłby dobry na te czasy 🥰

W tych czasach najlepiej prosperują apteki internetowe i spożywcze.

Tak na marginesie, sklep internetowy to nie jest łatwy biznes. Musisz mieć duży obrót żeby zarobić. Żeby mieć duży obrót, musisz mieć duży asortyment. Żeby mieć duży asortyment, musisz zainwestować w towar co najmniej milion złotych. Zrozumiałem to po trzech latach prowadzenia sklepu z elektroniką. Już się nawet zaczął trochę rozkręcać i być może nawet bym już coś zarabiał choć miałem w towarze tylko 100tys. ale handel to nie dla mnie. 😉

Zbieranie zamówień od klientów i zamawianie dopiero od producenta słabo się sprawdza bo klient internetowy nie jest cierpliwy i nie chce czekać. Chce mieć towar na jutro a jak nie to będziesz mieć zwroty i negatywne opinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie słuchaj tego. Zacharka to zawodowy spamer. Wystarczy sprawdzić profil. Spamuje w każdym temacie. Drupala nikt nie chce bo to szajs.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×