Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
karoliba

Czy takie pisanie jest w ogóle legalne??

Polecane posty

Hejka kochani, spotkała mnie taka sytuacja ostatnio: trochę sobie z kumplem popilismy i weszliśmy na czat, napisaliśmy do pierwszej lepszej dziewczyny, miała 16lat. Tylko trochę napisaliśmy tam głupot typu: "jak ie masz cycki, cip.ke, czy pomożesz dojść, czy szybko się podniecasz" oczywiście chwilę po tym napisaliśmy, że ma niebrac do siebie tego i to są tylko takie głupoty. Nikt nie chciał do niczego namówić, proponować, zdjęć spotkania.itp. Ale na koniec najważniejsze.  Mówiła 3x, że ma 16lat, dodatkowo w Nicku ma wpisane 16lat i 2004r A w ostatni zdaniu napisała że jednak ma 15 i za miesiąc ma dopiero 16...spytalismy dlaczego nas oklamala to odpisała "bo tak" . Powiedzcie mi proszę czy mogę być z tego jakieś konsekwencje skoro przekonani byliśmy że piszemy z 16latka...pozrawiam.i dziękuję 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, karoliba napisał:

Hejka kochani, spotkała mnie taka sytuacja ostatnio: trochę sobie z kumplem popilismy i weszliśmy na czat, napisaliśmy do pierwszej lepszej dziewczyny, miała 16lat. Tylko trochę napisaliśmy tam głupot typu: "jak ie masz cycki, cip.ke, czy pomożesz dojść, czy szybko się podniecasz" oczywiście chwilę po tym napisaliśmy, że ma niebrac do siebie tego i to są tylko takie głupoty. Nikt nie chciał do niczego namówić, proponować, zdjęć spotkania.itp. Ale na koniec najważniejsze.  Mówiła 3x, że ma 16lat, dodatkowo w Nicku ma wpisane 16lat i 2004r A w ostatni zdaniu napisała że jednak ma 15 i za miesiąc ma dopiero 16...spytalismy dlaczego nas oklamala to odpisała "bo tak" . Powiedzcie mi proszę czy mogę być z tego jakieś konsekwencje skoro przekonani byliśmy że piszemy z 16latka...pozrawiam.i dziękuję 

możesz zapłodnić piętnastolatkę, która mówiła ci, że ma szesnaście lat, a parę miesięcy później zawrzeć z nią małżeństwo z przyczyn obiektywnych

więc nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co nie zmienia faktu, że tego typu pytania do dziewczyny, która ma 'nawet' te 17 (czyli nadal jest dzieckiem!), czy do dorosłej kobiety, stanowią o zwykłym schamieniu i zezwierzeceniu. Kiedyś i do waszych córek jakiś zbok będzie podobnie gadał. Co dajesz to dostajesz. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale ludzie, my sami miesiąc temu skończyliśmy 18lat! A kumpel ma nawet dziewczyną 16letnia. Nie jesteśmy facetami załóżmy po 30stce, którzy piszą do 15/16layrk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myśleliśmy, że piszemy do dziewczyny która za miesiąc będzie miała 17 lat, A nie 16. Bo sama tak mówiła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ---?---

jeśli skończyło się tylko na rozmowie jednorazowej,to nic się nie stanie,natomiast jeśli w treści tejże rozmowy pojawią się takie kwestie jak "nakłanianie" do czegokolwiek,w tym zdjęcia,sex,spotkanie (w kontekście sexualnym) lub inna forma nakłania nieletniej,to w tym przypadku mogą wyniknąć problemy.

Edytowano przez ---?---

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Szyderca bezlitosny napisał:

Bezczelny prowokator multikonciarz. Adres Karoliba na Kafeterii założony w grudniu 2014. Poza tym, w tej chwili coś takiego już czat już praktycznie nie istnieje - WP dawno zlikwidowała tę usługę, a np. czateria na stronie interii jest dozwolona tylko dla pełnoletnich i NIE DA SIĘ założyć nicku z wpisanym "16 lat". Zgłaszam do administracji 🙋‍♂️

Oczywiście że to nasz naczelny prowokator od przeróżnych zboczeń na kolejnym nicku 😛

...ale w kwestii czysto formalnej, bo widzę, że tu niektórzy nie ogarniają... w PL zabrania się czynności seksualnych z osobą poniżej 15 roku życia. Czyli jak ktoś ma już 15 lat, to prawo nie jest łamane, a nie że jak dopiero stuknie 16 lat. Ogólne w tej kwestii, nie tylko prowokator-masturbant ma problemy z matematyką i zapisem w KK co do w/w.

Co absolutnie nie zmienia faktu, że to popièrdolone und chore, kiedy stary dorosły koń interesuje się małolatami w takim wieku 😕🤮

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 godzin temu, karoliba napisał:

Hejka kochani, spotkała mnie taka sytuacja ostatnio: trochę sobie z kumplem popilismy i weszliśmy na czat, napisaliśmy do pierwszej lepszej dziewczyny, miała 16lat. Tylko trochę napisaliśmy tam głupot typu: "jak ie masz cycki, cip.ke, czy pomożesz dojść, czy szybko się podniecasz" oczywiście chwilę po tym napisaliśmy, że ma niebrac do siebie tego i to są tylko takie głupoty. Nikt nie chciał do niczego namówić, proponować, zdjęć spotkania.itp. Ale na koniec najważniejsze.  Mówiła 3x, że ma 16lat, dodatkowo w Nicku ma wpisane 16lat i 2004r A w ostatni zdaniu napisała że jednak ma 15 i za miesiąc ma dopiero 16...spytalismy dlaczego nas oklamala to odpisała "bo tak" . Powiedzcie mi proszę czy mogę być z tego jakieś konsekwencje skoro przekonani byliśmy że piszemy z 16latka...pozrawiam.i dziękuję 

Durne zakamuflowane provo zawsze pozostanie durnym zakamuflowanym provem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Istotny screen wjechał... Wszyscy krzyczą: dowody!, screeny!

I oto jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×