Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Natalia0977

Nie umiem się z niczego cieszyć

Polecane posty

Kiedyś potrafilam cieszyć się z małych ... a teraz nic. Nie umiem okazywać uczuć, po prostu stałam się obojętna na wszystko. Potrafilam się cieszyć z tego ze dobrze radze sobie w szkole albo w pracy albo jak kogoś długo nie widziałam i się wreszcie z tą osobą spotkałam. A teraz jak mam się z kimś spotkać to myślę sobie ze po co albo jsk usłyszę coś miłego to mi to obojętne. Mam wrażenie takiego ciężaru w sercu chociaż nie mam żadnych problemów by się czymś przejmować. Nawet moja pasja ostatnio mi się tsk jakby znudziła. Nie umiem się wziąść w garść. Tak jakby nie widzę przyszłości. Kiedyś potrafilam sobie wyobrazić co i jak a teraz nic. Czuję taką bezradność przez co nawet nie mam siły wstać z łóżka 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że dobrze skonsultować się ze specjalistami i poszukać. Plan gry dla Ciebie:

- badanie ogólne (dokładne, krew, mocz itp), ciśnienie krwi, cukier (w stronę cukrzycy)

- hormony (tsh itp)

- jeśli ciało nie pokaże co jest przyczyną - lekarz psychiatra (w kierunku czy coś poważnego, stany depresyjne, zaburzenia lękowe)

- jak dalej brak odpowiedzi czy przyczyny - psychoterapia

Powodzenia w szukaniu i rozwiązaniu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×