Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Minia

Dieta kefirowa

Polecane posty

Witam wszystkich, zakładam ten wątek, bo może mnie to zmobilizuje do rozpoczecia tej diety. Czy ktoś ja stosował????? Podobno efekty są super!!! A ja już mam serdecznie dość wszystkiego. Odchudzam się od ,mam wrażenie 120 lat i wszystko stoi, ja wiem czemu bo wpierdzielam. W pierwszej połowie dnia jest spoko ,ale wieczorem masakra. Dlatego chciałam najpierw trochę pocisnąć kefirowej, żeby się oczyścić, zmniejszyć żołąd, to może potem lepiej pójdzie.  Mam nadzieję, że znajdę tu bratnią dusze . Help!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przerzuć się na zupy warzywne, kasze lub ryż z warzywami... monodiety nie są zbyt zdrowe na dłuższą metę 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem !!!!! Tylko jak tu się zmotywować!!! Jeszcze najgorsze jest to że mam 2 dzieci i męża, jak bym mieszkała sama to bym jadła to co bym miała w lodówce, a nie kupowała bym slodyczy i innych niedozwolonych rzeczy!!ooooooo właśnie przed chwilą smażyłam im naleśniki na jutro 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zupę lub coś innego to co dla siebie przygotujesz mogliby jeść i oni... na dobre im to wyjdzie : ) a słodyczy jeść nie muszą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na mnie taka,, dieta,, podziałała by przeczyszczająco 😲Chyba, że o to w niej chodzi 🤔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli masz taki problem że jesteś głodna, CZYLI wg mnie potrzebujesz więcej substancji odżywczych. Bo tak naprawdę, ile będziesz w stanie żyć o kefirze ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×