Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
kasia_94_26

głębokie rozmowy z mężczyznami, czy to możliwe?

Polecane posty

Hej, mam taki problem. Mój mężczyzna w ogólności jest wspaniały dla mnie. Codziennie dzwoni, jeździ ze mną do mamy, która go uwielbia, czasami kupuje jakieś małe upominki, czy weźmie na ręce, mówi jak kocha, chce w przyszłości się pobrać, mówi i daje dowody, że się mną nie bawi. I niby wszystko fajnie, tylko chodzi o to, że nasze rozmowy są takie proste, bez żadnej głębi i większych przemyśleń... Co u ciebie w pracy, jak minął dzień, dużo nawija o samochodach, często też co się dzieje na świecie, trochę o polityce i to jest ok, ale brakuje mi rozmów o czymś trochę głębszym, np o nas, o relacjach ogółem, jak postrzega świat i niektóre sprawy. Nasze rozmowy są o szarej rzeczywistości, trwają zazwyczaj krótko i mnie nudzą. Ostatnio próbowałam z nim rozmawiać o duchowości, o wierze, to stwierdził, że filozofuję i mi się nudzi, kiedyś jak go pytałam jak postrzegane przez mężczyzn są kobiety, które same zdobywają mężczyzn to stwierdził, że na trudne tematy chce rozmawiać bardzo. No kurcze, ile można gadać o samochodach? Potrzebuję trochę głębszych rozmów, potrzebuję bliskości w sferze psychicznej, a tego nie mogę zbudować w sobie gadając tylko na przyziemne tematy. Niby jest wykształcony i oczytany, ale brakuje mi tego, co miałam w moim pierwszym związku, gdzie z chłopakiem gadałam do 3 w nocy, ja wiem, że zmęczenie itp. po pracy... Powiedzcie mi, czy przesadzam i szukam dziury w całym, bo z drugiej strony wiem jak on mnie traktuje i wiem, że z jednej strony mam skarb, czy może powinnam coś z tym zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×