Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Rypsyma

Dzieci najprawdopodobniej w czwartek nie wruca do szkoły

Polecane posty

Armenia odnotowuje najwinksze rekrdy zakarzen  Covid -19 . Obecnie na dzien choruje   ponad 2 tys ludzi . Rekord zakarzeń mamy  2474. Minister edukacii informuje że jesli sytuacja djamentanie się nie zmini od czwartku  dalej bedzie kontynuacja zdalnej nauki . Sytuacja jest coraz bardzij grozna i nalerzy panowac nad sytuacja . Po za zamknintymi szkołami narazie nie wprowadza sie nowych  restrykcii . Nie mówi sie terz o wprowadzeniu stanu nadzwyczjnego . W keraju obowiazuje stan wojeny z racii z wojna w Arcachu ,  jest mindzynarodowy proces kwarantany , obowiazek maeseczek i rękawiczek w mijscach publicznych 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2020 o 19:41, Różniczka napisał:

Chociaż możliwe za ma polskie obywatelstwo więc de facto w świetle prawa jest Polką.

nie mam Polskiego obywatelstwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2020 o 18:09, Różniczka napisał:

Myślałam że swoją przyszłość wiążesz z naszym krajem.

Mieszkałam w polsce 5 lat . Bardzo lubie Polskie al w Armenii jest mój dom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Różniczka napisał:

Zważywszy że w Armenii żle się dzieje to podejrzewam że Twój powrót do ojczyzny na obecną chwilę chyba jest niemożliwy.

ja jestem w Armeni juz od 2018 roku . Jescze mój maz zył jak sie preprowadilismy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

obecnie wyjazd i wjazd do armeni mozliwuy jest droga smolotową granice londowe zmknint prez pandemie lot musi byc z presiadką przez Minsk

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Różniczka napisał:

Zważywszy że w Armenii żle się dzieje to podejrzewam że Twój powrót do ojczyzny na obecną chwilę chyba jest niemożliwy.

mysle że obecnie w Armenii samej jest bespiecznie zwarajac na dalekosc o d granicy hadsavanm to najbespicnijsze dla mnie miejsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Różniczka napisał:

Żle Ciebie zrozumialam, gdyż myslałam że obecnie jesteś w Polsce, to super że mieszkasz w bezpiecznym miejscu, a tak poza tym mam pytanie jak obecnie się żyje w Armenii, ?

po  pokojowiej rewolucii   w 2018 jest lepij niz było wcesnije 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Różniczka napisał:

To super, cieszę się i mam nadzieję że w Górskim Karabachu astanie pokój i również będzie bezpiecznie.

❤️

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2020 o 17:39, Puchacz Rolny napisał:

Przypominam, że Polska, jak i niemal cały świat uznaje Górski Karabach za część Azerbejdżanu. Wystarczy popatrzeć na wszelkie publikowane mapy.

Bo tak jest wygodniej  . Sam fakt że Azerowie zrównali Arcach z ziemia swiadczy że to nie ich ziemia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×