Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Venus

Związek w trójkącie - co sądzicie?

Polecane posty

Pytanie raczej do mężczyzn. Jakie macie zdanie w kwestii życiowego trójkąta, jedna kobieta, dwóch facetów. Obaj hetero, nikt nie chce odpuścić.

Bo o ile jestem w stanie sobie wyobrazić sytuację, w której obaj mężczyźni są bi i wzajemnie też czerpią z tego jakąś korzyść emocjonalną, o tyle kiedy obaj są hetero, to taki układ wydaje mi się zupełnie nierealny.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Niby normalny napisał:

Trójkąt nie istnieje w miłości, zawsze ktoś bedzie poszkodowany. Ja na ich miejscu skontaktowałbym jeden z drugim i zerwałbym z tobą, nie znosze bawienia sie uczuciami innych. 

Załóżmy że to pytanie hipotetyczne, bo co do zasady się zgadzam i taki związek wydaje mi się niemożliwy. Ale co jeśli obaj wiedzą o sobie i się znają, a kobieta nie umie wybrać. Przypuszczalnie to panowie postanowili walczyć do upadłego, ale zastanawia mnie czy potrafiliby się podzielić? 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Venus napisał:

Załóżmy że to pytanie hipotetyczne, bo co do zasady się zgadzam i taki związek wydaje mi się niemożliwy. Ale co jeśli obaj wiedzą o sobie i się znają, a kobieta nie umie wybrać. Przypuszczalnie to panowie postanowili walczyć do upadłego, ale zastanawia mnie czy potrafiliby się podzielić? 

Chyba oszalałaś. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×