Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Natalia1278

dietaprosta.pl

Polecane posty

Hej dziewczyny chciałabym was przestrzec przed stronami na fb takimi jak dietaprosta.pl dieta14dni.pl i wsparciedietetyczne.pl 

Przez kilka dni nachalnie wyświetlała mi się reklama jednej z tych stron wiec w końcu weszłam, zobaczyłam metamorfozy i odrazu napisałam, kupiłam dietę. Na początku wsystsko super, dostałam dietę, pani była przemiła. Polecilam dietę koleżance i co nas zdziwiło- dostałyśmy identyczne diety chociaż wyglądamy zupełnie inaczej. Zaczęłam się przyglądać sprawie i odkryłam, ze tych profilów z tym samym zdjęciem i metamorfozami jest fajnie. Zapytałam panią o nazwisko- nie dostałam odpowiedzi, zapytałam o forum (w mojej diecie było napisane zebym dołączyła do forum) dostałam odpowiedz, ze jest w przebudowie. Wrzuciłam jej zdjęcia w Google image i stała się jasność, wszystkie są kradzione! Żadna z tych pan nie jest jej klientka. Dodam, ze skontaktowałam się z kilkoma jej klientkami i wszystkie mamy te same diety 😂 jedna nawet ma taka chociaż jest matka karmiąca. Kiedy ja skonfrontowalam to zwyzywała mnie i moja koleżankę od leni 😂 nie chce oddać nam pieniędzy bo uważa ze dietę dostałyśmy, ciekawe jak mam z niej korzystać skoro mnie zablokowała i nie mogę się z nią kontaktować 😂 bardzo was ostrzegam, ta pani teraz obsmarowuje mnie w internecie chociaż to ona jest oszustka. Czy ktoś wie gdzie mogę ja zgłosić ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×