Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
mysteery94

Krwawienie podczas antykoncepcji

Polecane posty

Prawie 2 tygodnie temu zaczęłam przyjmować antykoncepcję hormonalna. Byłam u ginekologa zrobiła badanie i USG byłam wtedy dzień przed miesiączka. Następnego dnia zaczęłam brać tabletki to już 12 dzień ich przyjmowania A ja nadal krwawie dodatkowo mam straszne mdłości i jest mi słabo. Lekarka mówiła że może być krwawienie. Ale czy to normalne że tak źle się czuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, mysteery94 napisał:

Prawie 2 tygodnie temu zaczęłam przyjmować antykoncepcję hormonalna. Byłam u ginekologa zrobiła badanie i USG byłam wtedy dzień przed miesiączka. Następnego dnia zaczęłam brać tabletki to już 12 dzień ich przyjmowania A ja nadal krwawie dodatkowo mam straszne mdłości i jest mi słabo. Lekarka mówiła że może być krwawienie. Ale czy to normalne że tak źle się czuje?

Mdłości są normalne przy antykoncepcji, zwłaszcza jeśli bierzesz je pierwszy raz. Krwawienie to trochę długo, ale krwawisz, czy plamisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trochę krwawie I trochę jest plamienia. Są widoczne skrzepy i krew. Przeczekać to czy przestać zażywać te tabletki? Nigdy tak źle się nie czułam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę Ci doradzać, ponieważ nie jestem lekarzem. Ja nigdy nie czułam sie źle po antykoncepcji, ale moja córka jak dostała tabletki to wymiotowała jak kot przez kilka tygodni. Musiała je jednak brać, ponieważ dostała ja na powstrzymanie olbrzymiego krwawienia miesięcznego - i trzeba przyznać, ze po 1 dniu krwawienie ustało, dlatego dziwi mnie ze ty krwawisz tak długo. Najlepiej zadzwoń do przychodni i poproś o kontakt z tym ginekologiem i niech on Ci doradzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Możesz spróbować antykoncepcji bez hormonów, ja używam Afrodyta Smart to taki test ze śliny połączony z apką na telefonie, bardzo łatwy w użyciu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do 6 miesięcy ma prawo dziać się takie coś, jednak jeśli się niepokoisz, to lepiej skonsultuj z lekarzem. Ja przy tabletkach i tak zabezpieczałam się mechanicznie diafragmą caya, byłam bardziej pewna ochrony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja pierwsze słyszę o mdłościach przy antykoncepcji hormonalnej. Odczekaj jakiś czas, jak nie przejdzie to może zmień metodę. Może wystarczy monitoring cyklu na cyclotesterze i ewentualnie ochrona mechaniczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×