Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Cześć ,jestem 6 dni przed terminem miesiączki . Dziś nie wytrzymałam i rano zrobiłam test o czułości 25 . Na początku nic nie było ale po jakimś czasie spojrzałam jeszcze raz i była druga kreska bardzo cienka ale wyraźna . Zrobiłam drugi innej firmy i również po czasie druga bardzo blada kreska .  Czy ktoś tak mial i okazało się ze to jednak ciąża ? Wiem ze za wcześnie i ze testów nie odczytuje się po czasie ale nie mogłam już wytrzymać . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oba testy pokazały ci druga kreskę po czasie ? Jak tak to po ilu minutach

Edytowano przez Czarna+

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oba jeden pink test a drugi bobo . I oba po czasie Pozytwne ,cienka kreska . Nie wiem po jakim czasie bo odłożyłam testy i musiałam wyjść z domu. Jak wróciłam patrzę a tam kreski. Widoczne nawet na zdjęciu 

40 minut temu, Czarna+ napisał:

Oba testy pokazały ci druga kreskę po czasie ? Jak tak to po ilu minutach

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, olunia159357 napisał:

Oba jeden pink test a drugi bobo . I oba po czasie Pozytwne ,cienka kreska . Nie wiem po jakim czasie bo odłożyłam testy i musiałam wyjść z domu. Jak wróciłam patrzę a tam kreski. Widoczne nawet na zdjęciu 

 

Proponuję powtórzyć test za dwa dni z porannego moczu lub iść zrobić betę. Kiedyś tak miałam, że zostawiłam test z jedna kreska a po godzinie spojrzałam jeszcze raz i była druga kreska niestety fałszywa. No ale zdarzają się też takie gdzie ta druga kreska po czasie pokazuje faktycznie ciążę. Więc,  żeby się nie nakręcać proponuje powtórzyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Czarna+ napisał:

Proponuję powtórzyć test za dwa dni z porannego moczu lub iść zrobić betę. Kiedyś tak miałam, że zostawiłam test z jedna kreska a po godzinie spojrzałam jeszcze raz i była druga kreska niestety fałszywa. No ale zdarzają się też takie gdzie ta druga kreska po czasie pokazuje faktycznie ciążę. Więc,  żeby się nie nakręcać proponuje powtórzyć

Tak zrobie ,dzięki 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×