Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Adaczekolada7

Wiadomosci randkowe na jego mailu

Polecane posty

Niestety nie mogę dodać tu zdjęcia ale na poczcie męża znalazlam sporo dziwnych wiadomości które prowadzą do nikąd. Dodam ze wszystko kasuje, rozmowy na messengerze, smsy, połączenia, jego telefon jest czysty jak łza, w dodatku zlosci się jak tylko dotknę jego telefon. Ma sporo wiadomosci w ktorych nie ma żadnego adresu imail, natomiast w jego miejscu jest imię. Np. Julia, Justyna.. jak wchodzi sie w tego maila to jest napisane imię i nazwisko mojego męża i '..doskwiera ci samotność w mieście (tu nasze male miasto) .. bla bla bla 'kliknij tutaj' jak kliknęłam to wyskoczyli mi samotne mamuśki, szalone nastolatki i inne wariatki. W innym mailu zostałam przekierowana na stronę MyDates .. tez jakas randkową. W jeszcze innym pokazała mi się jakaś 32 letnie Justyna ktora jest z naszego miasta i jest tez samotna.. ... o co chodzi? Na całej poczcie ma reklamy sexschopow.. zaluje ze nie mogę pokazać wam tych zdjęć, ale serio juz sama nie wiem co jest grane. To zwykly spam? Czy on serio cos ukrywa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×