Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Bombelkapsel28

Za stary na studia?

Polecane posty

Chciałbym iść na studia zaocznie , nie tylko ze wzgledu na to że mógłbym znaleźć lepszą prace ale też dla mojej satysfakcji.W szkole byłem słabym uczniem i jestem bardzo ale to bardzo słaby z matematyki , dlatego za pierwszym razem nie zdałem matury.Mam obecnie 28 lat i pracuje na pełen etat.Żeby podejść do matury musiałbym również podejść do egzaminów z reszty przedmiotów , których już kompletnie nie pamietam.Czy mam jakiekolwiek szanse czy lepiej dać sobie spokój???Nawet jeśli bym podjął wyzwanie to nie wiem co mam zrobić i od czego zacząć.Jak można podejść do matury po tylu latach , niczego praktycznie nie pamiętając?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

mam 34 lata, w czerwcu 2020 obronilam trzeci kierunek

kurs przygotowawczy, zdajesz mature,a  studia wybierz sobie takie, ktore rozwijaja wiedze w kierunku, ktory cie cieszy i na ktorych nie bedziesz musial wysilac sie jakos strasznie ( np. nie rozumiesz matmy, tzn. nie idziesz na kierunki scisle, gdzie matematyka, analiza matematyczna i inne takie rzeczy to podstawa)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mógłbyś iść na kurs przygotowawczy do matury, niczego przecież nie tracisz .-tak jak ktoś napisał. Pamiętaj, na nauke nigdy nie jest za póżno. W moim otoczeniu facet w wieku 60 lat bronił prace magisterska na Polibudzie. Jestes bardzo młody, wszystko przed Tobą .Mozesz wybrac studia( jak juz będziesz miał maturę ) humanistyczne. Jest dużo kierunków bardzo ciekawych. I napiszę coś jeszcze -warto miec ten" papier" -nigdy nie wiesz kiedy się przyda. Sama konczyłam studia w wieku 45 lat. Teraz jestem na własnej działalności ( niby papier nie potrzebny) ale nie żałuję studiów, mam wielką satysfakcję. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedzi.:)Powiedzcie tylko czy na takim kursie przygotowawczym poświecą mi wystarczająco dużo czasu żebym mógł przyswoić materiał? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jesteś młody. Spokojnie sobie poradzisz. Studiują ludzie po 30-tce i nawet po 40-tce. Byłem i widziałem. 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×