Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
praska00

Koleżanka z pracy, pilna porada :(

Polecane posty

Więc tak, postaram się szybko nakreślić temat. Jestem kobietą i jestem w związku z moją partnerką 12 lat. Rok temu przeczytałam jej wiadomości z przyjaciółką w których pisała o koleżance z pracy, że o niej myśli, że jest piękna. Wytłumaczyła mi to tym, że przecież wiem, że ją interesują inni ludzie i że jest ich ciekawa i tak sobie żartowała z przyjaciółką. Ok, starałam się to zrozumieć, ale od tamtej pory zrobiłam się zazdrosna o tę koleżankę z pracy. Pojawiały się między nami jakieś sprzeczki, ja chodziłam smutna. Ostatnio przeczytałam wiadomości z tą koleżanką z pracy i znalazłam tam czułe wiadomości. Pisały sobie, że o sobie myślą, że chciałby się przytulić. Że tęsknią. Wiadomości nie były częste, ale moja dziewczyna z nią pracuje, więc widują się i mogą pisać ze sobą w pracy. Wytłumaczyła mi  to tym, że wiem, że interesują ją relacje z ludźmi i że przyjaźni się z kobietami, więc czułość wobec nich nie powinna być niczym dziwnym i że koleżanka jest przecież hetero - ma męża. Kilka razy do tego wracałyśmy, aż moja dziewczyna powiedziała, że nie zniesie już tego i tłumaczenia mi się ze swoich relacji. Na co dzień między nami jest cudownie, rozumiemy się, uwielbiamy i spędzamy mnóstwo czasu razem. Ale czuję się trochę zraniona tym, że moja kobieta szukała bliskości z inną. Nie wiem co mam o tym myśleć. Czy faktycznie przesadzam? Czy jednak pisanie o tym, że się o sobie myśli, że się sobie chodzi po głowie, czy właśnie to, że chce się przytulić jest dziwne? Jak to jest w relacjach kobieta - kobieta hetero? Nie chcę zniszczyć związku swoją zazdrością, ale czuję się okropnie.

Edytowano przez praska00

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, agent of Asgard napisał:

Myślę, że takie słowa do znajomych są nie na miejscu, a posiadanie męża nie świadczy o orientacji heteroseksualnej. Masz prawo czuć się niespokojnie.

Serio to ze czasem mysli i uwaza za piekna to juz zaloty? Brzmi to troche dziwnie. Ale moze niektore osoby takie juz sa? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
45 minut temu, agent of Asgard napisał:

Nie. Ale jeśli komuś coś takiego napiszemy, robi się sytuacja dwuznaczna. 

W sumie racja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×