Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
semiyazza

Czy mogę być w ciąży?

Polecane posty

Witam, mam pytanie. Ostatnio współżyłam z partnerem bez zabezpieczenia. Były to dni niepłodne, zaledwie 3 dni przed planowaną miesiączką. Krwawienie wystąpiło normalnie, ale czy jest możliwość zajścia w ciążę? Zastanawiam się czy powinnam zrobić test ciążowy czy nie jest to konieczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No niewiele napisałaś... Miesiączki występują regularnie? Bez zabezpieczenia to zawsze jest większe ryzyko. Owulacja czasem się przesuwa z różnych powodów. Warto sobie to kontrolować, np. na testerze owulacyjnym ze śliny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Sylwusia napisał:

No niewiele napisałaś... Miesiączki występują regularnie? Bez zabezpieczenia to zawsze jest większe ryzyko. Owulacja czasem się przesuwa z różnych powodów. Warto sobie to kontrolować, np. na testerze owulacyjnym ze śliny

Cykl u mnie trwa różnie od 20 do 30 dni, a jeśli chodzi o owulacje to myśle, że już byłam po niej ponad tydzień bo śluz wskazywał na dni niepłodne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17 godzin temu, semiyazza napisał:

Cykl u mnie trwa różnie od 20 do 30 dni, a jeśli chodzi o owulacje to myśle, że już byłam po niej ponad tydzień bo śluz wskazywał na dni niepłodne

obserwacja śluzu - okej super, ale to czasem nie wystarcza, a skoro masz cykle między 20 a 30 dni to jest spory rozstrzał, spróbuj ten tester może, co koleżanka wyżej pisała, jest dobry naprawdę. W aplikacji do testera możesz takie info o śluzie zapisywać, a na dodatek masz wyniki poziomu lh ze śliny 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jako metody zabezpieczenia bez hormonów używam silikonowej wkładki Diafragma Caya, jest niewyczuwalna przez kobietę i partnera. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×