Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Lusia505

Urodziny

Polecane posty

Mam dzisiaj urodziny i wszyscy tylko zdolni sa napisać "wszystkiego najlepszego" na fejsie. A ja zawsze dzwonię, składam dlugie zyczenia albo kupuję upominek. Smutno mi, ludzie dzisiaj już mają gdzies wszystko i wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, Niezapiminajka napisał:

Rozumiem, że czujesz się gwiazdą? 😉

A co ma to wspolnego z tym ze nie chce byc olana przez bliskich? Bo ja zawsze dbam o innych 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Lusia505 napisał:

A co ma to wspolnego z tym ze nie chce byc olana przez bliskich? Bo ja zawsze dbam o innych 

To ma wspólnego, że założyłaś temat w konkretnym dziale 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Niezapiminajka napisał:

To ma wspólnego, że założyłaś temat w konkretnym dziale 😉

Myslalam ze to dział Dyskusja ogolna. Ale fail 🤣 jak do tego doszlo nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Huest napisał:

Wszystkiego najlepszego ,duzo zdrowia,pomyslnosci i dobrych ludzi wokolo 💟

Dziękuję ❤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, Lusia505 napisał:

Mam dzisiaj urodziny i wszyscy tylko zdolni sa napisać "wszystkiego najlepszego" na fejsie. A ja zawsze dzwonię, składam dlugie zyczenia albo kupuję upominek. Smutno mi, ludzie dzisiaj już mają gdzies wszystko i wszystkich

szczesliwosci, puchatosci i moc kochania od prawdziwych przyjaciol 🙂 duzo przytulen i cieplych slow 🙂 i jeszcze raz pieniedzy 😜

a ich olej cieplym moczem, traktuj ich z wzajemnoscia 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Lusia505 napisał:

Myslalam ze to dział Dyskusja ogolna. Ale fail 🤣 jak do tego doszlo nie wiem...

Za dużo wina, a potem się zaczyna... 🤣 A tak serio poza wszystkim, co najlepsze, życzę ci przede wszystkim prawdziwych przyjaciół 😉

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

prosze, niech ci bedzie milo 🙂

tez bylam na tym etapie, ja ludziom jakies ciastki kawki prezenty celebracja a ci mi "najlepszego" na fejsie i to tylko dlatego, ze im przypomnial

czasem niestety trzeba zadbac o siebie, kto bedzie chcial, ten znajdzie dla ciebie czas i uwage 🙂

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Lusia505 napisał:

Dziękuję wam❤. Naprawde, to miłe 🙂

Dobra, dobra... Ty nam tu lepiej mów kiedy zakładasz kanał na yt, skoro wątek o tobie już mamy 🤣

  • Haha 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, bazibaz napisał:

prosze, niech ci bedzie milo 🙂

tez bylam na tym etapie, ja ludziom jakies ciastki kawki prezenty celebracja a ci mi "najlepszego" na fejsie i to tylko dlatego, ze im przypomnial

czasem niestety trzeba zadbac o siebie, kto bedzie chcial, ten znajdzie dla ciebie czas i uwage 🙂

A ja polecam kupowanie prezentu na urodziny od siebie dla siebie! Zawsze w 100% trafiony 😎

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, bazibaz napisał:

prosze, niech ci bedzie milo 🙂

tez bylam na tym etapie, ja ludziom jakies ciastki kawki prezenty celebracja a ci mi "najlepszego" na fejsie i to tylko dlatego, ze im przypomnial

czasem niestety trzeba zadbac o siebie, kto bedzie chcial, ten znajdzie dla ciebie czas i uwage 🙂

Wiadomo ze to mile też obdarowywać i nie robi się tego  dla odwdzieczenia, ale jednak... Ja 2 lata temu kupilam bardzo bliskiej koleżance super prezent (dlugo szukalam czegoś w jej stylu), a ona mi tylko zyczenia na fb złozyla i to bylo mega przykre. Za to w poprzedniej pracy, pracowalam tylko od miesiaca, a wspolpracownicy zrobili mi mily upominek, złozyli fajne zyczenia i w ogole. Cudownie❤ na święta tez dawalismy sobie upominki, takie drobne, ale fajnie ze ludzie umieja sobie tal umilać zycie, ja tez to bardzo lubię. Niestety firma sie posypala przez wirusa, wiec za długo to nie trwało. 😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, Niezapiminajka napisał:

A ja polecam kupowanie prezentu na urodziny od siebie dla siebie! Zawsze w 100% trafiony 😎

No zawsze sobie coś kupuję 🙂 a co mi tam, siebie tez trzeba doceniac 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja za to mam kolekcję prezentów (często dość drogich), które totalnie nie są w moim guście... Ale darowanemu koniowi się w zęby nie zagląda 😉

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×