Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
goryilasy

Już nie wiem co robić

Polecane posty

Poznałam fajnego chłopaka na apce randkowej, tak fajnego że nie spodziewałam się że jest to w ogóle możliwe. No i tu zaczęły się powoli schody, zanim się spotkaliśmy opowiadał mi gdzie podróżował, że ma mnóstwo przyjaciół i 3 prace. Ja za to kiedyś byłam bardzo nieśmiała, nie pochodzę z bogatej rodziny więc ani za wiele nie zwiedzilam, mialam w planach zacząć jeździć w tym roku bo teraz calkiem nieźle zarabiam ale covid. No i nie mam wielu znajomych, tylko dwójkę przyjaciół i siostrę z którą jestem blisko i dalszych znajomych z którymi widuje się raz na jakiś czas. Ale właśnie przez te jego opowieści ja wstydziłam się o sobie powiedzieć prawdę. Spotkaliśmy się ze sobą dwa razy ale z racji że mieszkamy od siebie ponad 200 km było to w mieście w połowie drogi. No i cóż na żywo spodobał mi się jeszcze bardziej, ja chyba mu też, bo później zaproponował kolejne spotkania, ale ja przez to że wiedziałam że teraz musiałby przyjechac do mnie powiedziałam mu że nie wiem czy jest sens bo po prostu bałam się że jak zobaczy jak wygląda naprawdę moje życie to mnie wyśmieje, odrzuci. Teraz żałuję że od początku nie powiedziałam mu jak wygląda moje życie bo od razu bym wiedziała czy jest sens cokolwiek zaczynać. Wiem też że muszę walczyć ze swoją niską samoocena i właśnie zapisałam się do psychologa, bo tak się nie da normalnie żyć. Mam wrażenie że przegapiłam szanse na poznanie i relacje z naprawdę fajnym facetem przez moje głupie lęki. Dodatkowo nie mogę przestać o nim myśleć to jest porażka, już nie wiem co robic 😔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×