Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Jacob12

Rezygnacja ze studiów

Polecane posty

Hej, pisze z prośbą o radę co mam zrobić. Zacząłem w październiku studia, także studiuje dopiero trochę ponad miesiąc. Jednak już po pierwszych dwóch tygodniach bije się z myślami co mam dalej robić. Studiuje matematyke, poszedłem na ten kierunek, ponieważ nie dostałem się na finanse i rachunkowość. Nie interesuje mnie cała ogólna matma, jaką teraz mam, chciałbym się uczyć matmy finansowej, rachunkowej, bankowej, a taką dopiero na tym kierunku co jestem bede miał w 4 semestrze. I tutaj pytanie co mam dalej robić? Ciągnąć te 4 semestry, czyli 2 lata studiów i męczyć się z ogólną matematyka, która całkowicie mnie nie interesuje, czy zrezygnować i za rok pójść na fir zaocznie, albo poprawiać maturę i próbować dostać się na dzienne? Może ktoś jest w podobnej sytuacji?

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Możesz zawsze spróbować szczęścia na innej uczelni. Nie warto się męczyć. Miałem podobnie i przemęczyłem się niemal do samego końca i w końcu yebłem to wszystko, bo moja główna motywacja się pod koniec w sumie posypała i byłem zajęty jej ogarnianiem, co być może było błędem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×