Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Dudzia123

cos nie tak z psem

Polecane posty

Witam. Kupiłam niedawno psa w wieku 1,5 r. Jest to pies rasowy z hodowli FCI, ktorego poprzedni hodowca kupił za 6000 a mi sprzedał go za 2000. Pies był ewidentnie po przejściach: bał się niemal wszystkiego, zwłaszcza garaży i kubłów na śmieci. Nie toleruje jak go zostawiam samego - wpada wtedy w szał i w panikę, próbuje wyskoczyć przez okno, wygryść drzwi. Miał ranę pod ogonem na grzbiecie, która zaczęła mu się goić i dwa szwy niewchłanialne na grzbiecie oraz starty nos. Poprzedni właściciel nic mi o tym nie wspomniał przy sprzedaży. Pies wymaga także specjalnego żywienia. Nie oddam go ale uważam, że hodowca który sprzedaje psy za taką sumę tj 4000-5000 powinien być bardziej godny zaufania. Mam drugiego psa rasowego, którego kupilam za szczeniaka z hodowli gdzie rodzice byli z FCI i wlasciciele przepisali szczeniaki do stowarzyszenia i kupilam go taniej a mialam staly kontakt (i nadal mam) z hodowca. Jego pies jezdzi na wystawy i nie byly to pogryzione, wychudzone psy czy pobite jak tutaj podejrzewam, ze bylo bo pies byl nawet wyglodzony i wazyl zamiast 35 kg to 19. Myslalam, ze psy z tak renomowanych hodowli powinny byc w lepszym a co najmniej dobrym stanie i zadbane, i ze to rzetelne zrodlo ale sie rozczarowalam. To tak dla informacji. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×