Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
-ann98-

Muzułmańska rodzina chłopaka

Polecane posty

Jakiś czas temu poznałam się przypadkiem na imprezie z moim chłopakiem. On był dość nieśmiały i mało rozmawialiśmy, ale od razu na drugi dzień znalazł mnie na portalu społecznościowym i tak pisaliśmy i pisaliśmy. Postanowiliśmy się spotkać i już tak się spotykamy od 3 tygodni. On chce mnie za kilka dni zaprosić do siebie do domu, ale właśnie tu leży problem. Nie wiem jak mam się zachować. Na zdjęciu na portalu widziałam jego tatę z 2 kobietami, które miały na głowie chusty. Wywnioskowałam, że to jego mama z siostrą. Mój chłopak nie jest zbyt religijny, ale skoro kobiety w jego rodzinie noszą te chusty to chyba znaczy, że jego rodzina jest. Nie dopytywałam, bo uważam, że to niegrzeczne. Wiem tylko, że on akceptuje oczywiście moją religię. Nie wiem jak mam się zachować w jego domu i czy jego rodzice mnie zaakceptują, bardzo się tym stresuję. Nawet nie wiem jak się ubrać, tzn. czy mogę na luzie przyjść w spódniczce. On im o mnie mówił i pokazywał moje zdjęcia, ale to tyle. Sam jest bardzo kochany, inteligentny i jestem przy nim sobą 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem dlaczego mój temat został zablokowany w dziale życie uczuciowe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×