Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość roksana.konkol@gmail.com

Co mam robić?

Polecane posty

Gość roksana.konkol@gmail.com

Hej mam problem chodzi o kolegę z pracy którym się zauroczyłam problem w tym że ma narzeczoną ale wiem że ja mu się podobam bo powiedział to mojej przyjaciółce ponieważ ona go o to zapytala prosto z mostu. Kiedy nie było mnie w pracy wypytywal jej gdzie jest jej ładna koleżanka, ona powiedziała że mam wolne a on odpowiedział na to że już mu dzień ...ała tą informacją. Gdy ja czasem coś do niego mówię to on się czerwieni. Od momentu kiedy powiedział mojej przyjaciółce że mu się podobam to zauważyłam że mnie unika i nw co z tym robić bo niby mam tą informację i małą dozę nadziei a z drugiej strony innej koleżance powiedział że kocha swoją narzeczoną a ogląda się za mną.... CO mam robić??? ☹️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, roksana.konkol@gmail.com napisał:

Hej mam problem chodzi o kolegę z pracy którym się zauroczyłam problem w tym że ma narzeczoną ale wiem że ja mu się podobam bo powiedział to mojej przyjaciółce ponieważ ona go o to zapytala prosto z mostu. Kiedy nie było mnie w pracy wypytywal jej gdzie jest jej ładna koleżanka, ona powiedziała że mam wolne a on odpowiedział na to że już mu dzień ...ała tą informacją. Gdy ja czasem coś do niego mówię to on się czerwieni. Od momentu kiedy powiedział mojej przyjaciółce że mu się podobam to zauważyłam że mnie unika i nw co z tym robić bo niby mam tą informację i małą dozę nadziei a z drugiej strony innej koleżance powiedział że kocha swoją narzeczoną a ogląda się za mną.... CO mam robić??? ☹️

Nic najlepiej , ma narzeczoną , a co byś chciała zrobić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pari

Tego samego jestem zdania. Jakby chciał coś więcej to  szukałby kontaktu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roksana.konkol@gmail.com
1 minutę temu, pari napisał:

Tego samego jestem zdania. Jakby chciał coś więcej to  szukałby kontaktu.

Tylko że wcześniej szukal wypytywal mnie o moje zainteresowania itp a kiedy ona go zapytala czy mu się podobam i jak potwierdził ze tak to od tamtej pory mnie unika 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pari
Przed chwilą, roksana.konkol@gmail.com napisał:

Tylko że wcześniej szukal wypytywal mnie o moje zainteresowania itp a kiedy ona go zapytala czy mu się podobam i jak potwierdził ze tak to od tamtej pory mnie unika 

Czyli już nie szuka kontaktu. Narzeczona ważniejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pari

Może być też tak, że dochodziło między nim a narzeczoną do spięć i stąd takie reakcje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, kæspej napisał:

by chciała pewnie jej go odbić, bo trzeba o jednego konkurować, bo facetów mało na świecie

W ogóle nie rozumiem fascynacji facetem który jest zaręczony , co by nie mówił o autorce ja bym nawet tego nie słuchała będąc na jej miejscu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, kæspej napisał:

dla niektórych kobiet, odbijanie zajętego faceta to jak sport, chcą zwyciężyć

Aha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, irukangi napisał:

Jest jeszcze inny aspekt sprawy . Wiedzę autorka ma od "koleżanki" . Pytanie na ile koleżanka jest wiarygodna i czy nie ma swoich ukrytych celów wobec tego Pana?

Ja bym w to nie wnikała a olała dziada 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×