Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Cześć wszystkim,
Podczas kwarantanny razem z chłopakiem zaczęliśmy swoją przygodę z drukiem 3D. Spodobało nam się to na tyle, że chcielibyśmy zacząć robić to bardziej profesjonalnie. Czy jest coś z druków 3D co by Was zainteresowało i bylibyście w stanie kupić? 
Mam na myśli różne personalizowane gadżety, czy też przybory ułatwiające życie w kuchni, bądź garażu. A może jest coś innego co wydaje się Wam być dobrym pomysłem? Co myślicie o tym pomyśle oraz czego brakuje Wam na rynku? 
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedys parę rzeczy drukowałem - uchwyt do powieszenia szczotek od odkurzacza dyson, ubijak do kawy pasujący do mojej kawiarki, zaślepkę do kamery internetowej.

Ogólnie to taki indywidualne małe rzeczy - więc jeśli by mi brakowało czegoś, to najchętniej bym zamówił z indywidualnym projektem. Jeśli umiecie robić projekty 3d, to to może być jakaś usługa. Majsterkowicze pewnie tez skorzystają - żeby zrobić obudowę pasującą do projektu albo dorobić złamaną część (przycisk, uchwyt).

Problemem może być to, że dużo takich projektów można sciągnąc z sieci - na https://www.thingiverse.com/ ; i wydrukowac albo przerobić pod swoje potrzeby. Więc konkurencja jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Można tez iść w design drobiazgów - wazony, doniczki, figurki do gier, drobiazgi na biurko itp. I sprzedawać na allegro wydruki, albo same projekty jako pliki 3d.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×