Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
shewas18lol

Czy poznam kiedyś rodziców mojego chłopa?

Polecane posty

W lipcu miną 3 lata odkąd jestem z moim facetem, on mieszka z rodzicami i bratem. Problem tkwi w tym, że nie chce mnie przedstawić swoim rodzicom, co według mnie jest komiczne. On zna całą moją rodzinę, a jego jedynym argumentem czemu mnie nie przedstawił, jest 'bo nie zrobiłem tego no po prostu', i przepraszanie mnie za to, już nie pierwszy raz. Od dawna mnie zapewnia, że niedługo to zrobi, ale trwa to już ponad 2 lata i końca nie widać. Śmieszne jest też to, że jak byliśmy pod jego domem, to on kazał czekać mi w aucie, a gdy powiedziałam, że chce skorzystać z toalety, powiedział że pojedziemy na stację (XD). I to nie jest związane z tym, że się wstydzi jak mieszka, bo jak nikogo nie ma to z chęcią mnie zaprasza. Rodziców też się nie wstydzi na 100%. Zastanawiam się czy traktuje mnie poważnie, czy może lepiej dać sobie spokój? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ile macie lat? Moze boi sie przyznac rodzicom, ze ma dziewczyne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A może wstydzi się rodziny? Domu i biedy? Porozmawiaj z nim o tym. Powiedz, że zastanawia Cię ta jego niechęć i czy mógłby Ci wytłumaczyć o co chodzi. Dziwne, że po trzech latach dopiero reagujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Electra napisał:

A może wstydzi się rodziny? Domu i biedy? Porozmawiaj z nim o tym. Powiedz, że zastanawia Cię ta jego niechęć i czy mógłby Ci wytłumaczyć o co chodzi. Dziwne, że po trzech latach dopiero reagujesz.

Pisała że do domu ją zaprasza jak niema rodziców i też biedny nie jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Elciaa29 napisał:

Pisała że do domu ją zaprasza jak niema rodziców i też biedny nie jest

To prawda, czytanie ze zrozumieniem kłania się😓

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×