Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
jakubek

Pampersy to nie wstyd!

Polecane posty

Witajcie.

Przychodzę trochę z innym tematem, mianowicie: coraz więcej osób cierpi na różne schożenia związane z nietrzymaniem moczu. Nie bedę tu rozpisywać te choroby, tylko chciałbym te osoby które noszą pampersy przez 24/h nie musialy mieć niepotrzebne kompleksy. Sam noszę różnego rodzaju pampersy, na dzień czy na noc. Nie noszę dla przyjemności. Problemy zaczęły się w wieku 9 lat i trwają nadal. Cierpie na nietrzymanie stolca - tak na marginesie. Przez co już ponad 11 lat spędzam w pampersie non stop, oraz spotkałem się z hejtem ze strony kilkunastu osób. Chciałbym powiedzieć że korzystanie z pampersów nie powinno być hańbiące bo to w pewnym sensie niepełnosprawność. Wiadomo można zauważyć lekkie zgrubienie w kroczu i lekko powiększoną pupe, ale to też znależności od firmy i wyboru produktu oraz stopniu. Wiem że ludzie jak widzą osobę z pieluchą na dupie, mówiąc kolokwialnie wymyślają różne rzeczy. Ja jako osoba, która wie jak to jest, może powiedzieć tyle że nie ma się naprawde czego wstydzić. To w pewnym stopniu bielizna codziennego użytku. Wiem, że  można nosić różne rajtuzy aby podtrzymywać. TO NIE WSTYD!!!!!

 

 

 

 

Ps: Jak ktoś chce cos porozmawiać to zapraszam na email: jakub.koziol11@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×