Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Witajcie kochani 

Mam problem, zawsze miałam problemy z akceptacją swojego wyglądu. Gdy zaczęłam dorastać moje hormony zaczęły buzować i przytyłam az do 80 kilo. W szkole miałam same nieprzyjemności z tego powodu. Gdy skończyłam szkołę wzięłam się w garść i schudłam ponad 20 kilo. Zaczęłam dbać o siebie. Pochodze z biednej rodziny i nidy nie było mnie stać na jakąś fenomenalną metamorfoze po mimo że ciężko pracuje nie stać mnie na wiele rzeczy. 

Chciałabym przed świętami zrobić coś dla siebie i zmienić fryzurę (farbowanie prostowanie i przedłużanie) niestety moja wypłata jest zbyt mała aby sobie na to pozwolić. Może jest ktoś kto mógł by mi pomóc lub ma jakieś pomysł skąd wziąć pieniądze?

Ciężko pracuje na swoje zachcianki niestety to i tak za mało 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie przedłużaj włosów, na dłuższą metę osłabia to cebulki i powoduje łysienie.

Prostowanie keratynowe odżywia, nadaje błysk i efekt utrzymuje się mniej więcej 6-8 miesięcy. To jest fajne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy na stałe raczej nie. Na parę miesięcy zobaczyć jak to jest i chociaż na chwilę poczuć się pięknie. 

Próbowałam prostowania kila razy ale moje włosy są bardzo uparte po 3 miesiącach wracają do swojego skrętu i na dodatek kruszą się 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
23 godziny temu, Domka napisał:

Czy na stałe raczej nie. Na parę miesięcy zobaczyć jak to jest i chociaż na chwilę poczuć się pięknie. 

Próbowałam prostowania kila razy ale moje włosy są bardzo uparte po 3 miesiącach wracają do swojego skrętu i na dodatek kruszą się 

Keratyna się sprawdzi w takim razie 🙂

polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś dobrze zrobi fryzurę to dlaczego nie? Polecam fajny salon fryzjerski w Klinice Sekrety Piekna w Krakowie gdzie mozna przełużyć włosy i wszystko jest z nimi ok. Nie ma się czego bać, tylko trzeba sie oddać w ręce profesjonalistów, a nie robic tego w przypadkowych miejacach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie a w moich okolicach nie ma takiego salonu który godne jest polecenia i w żadnym nie doczepiają włosów.

Bardzo bym chciała na święta przedłużyć sobie włosy ale moje finanse nie pozwalają 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Życzę powodzenia, też mam problem z włosami i z nadwagą. 

Edytowano przez Jowi93
Błąd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×