Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
naaatuskaaa

Czy mogę byc w ciąży ?

Polecane posty

2 tygodnie temu uprawiałam sex bez zabezpieczenia krwawienia dostałam dzień wcześniej jednak byl bez skrzepów dziś zrobiłam test czyli dokładnie 13 dni po odbytym stosunku czy jest możliwość ze jestem w ciąży ? Mam brak apetytu 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
36 minut temu, naaatuskaaa napisał:

2 tygodnie temu uprawiałam sex bez zabezpieczenia krwawienia dostałam dzień wczesniej niż zawsze wcześniej jednak bylo bez skrzepów dziś zrobiłam test czyli dokładnie 13 dni po odbytym stosunku czy jest możliwość ze jestem w ciąży ? Mam brak apetytu 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I jaki ten test wyszedł? Test robi się w dzień spodziewanej miesiączki. Generalnie jak się uprawia seks bez zabezpieczenia, to zawsze jest możliwość ciąży. Jeśli nie chcesz dziecka, to najlepiej zabezpieczaj się mechanicznie, ja np. korzystam z diafragmy caya. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To zależy wszystko kiedy masz owulację. Trzeba obserwować śluz, sprawdzać temperaturę, zapisywać. Ja sobie to wszystko kontroluję na termometrze owulacyjnym, który jest połączony z aplikacja w smartfonie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zrób betę z krwi to się wyjaśni. Ja musiałam podczas starań regularnie monitorować płodność by zaskoczyć, ale z cyclotesterem się udało w końcu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej zrobić test, polecam też monitorować cykl np z testerem ze śliny Afrodyta 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak naprawdę jest zawsze możliwość, a bez dokładnego opisu sytuacji i czy masz regularne miesiączki to ciężko stwierdzić. Na ten czas polecam Cyclotest MyWay byś mogła kontrolować płodność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×