Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Dobry wieczor,

Ja na wstepie przepraszam, ze pisze tutaj choc jestem mezczyzna. To Forum cenie szczegolnie i wlasnie tu postanowilem zasiegnac porady, informacji. Jesli jednak z racji nie bycia kobieta nalezy mi sie ewaporowanie, przyjme to z honorem.

Jestem w zwiazku, dokladnie w malzenstwie od 11lat. Mamy dwojke dzieci i calkiem szczesliwe zycie. Mimo to szaleje za kobietami. Niedawno wprowadzila sie obok nas atrakcyjna kobieta, a w mojej glowie juz pojawia sie od razu pragnienie jej uwiedzenia. Widze, ze potencjalnie jest to "w zasiegu reki", gdyz ona dazy do kontaktu ze mna. Wyskakuje zza winkla i gawedzi ze mna. Pozniej nie potafie przestac o niej myslec. Mysle, ze ja sam slabo ta obsesje maskuje, bo chcac nie chcac poruszam jej temat w rozmowach z zona. Domyslam sie, ze brzmi to dziwnie, gdy kolejny raz nawiazuje ni z tego ni z owego do rozmowy czy innej sytuacji sasiedzkiej. 

Chcialbym nie zrobic nic glupiego. Kocham swoja zone i uwazam ja za atrakcyjna kobiete. Niemniej strasznie mnie ciagnie do innych kobiet. Czy to normalne? Czy mozna nad tym bardziej panowac? 

Edytowano przez Monteverdi
Bledy ort.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kochasz swoją żonę, dlatego jej o tym mówisz

to normalne i powinieneś się tym cieszyć, ale na pewno można nad tym bardziej panować, po prostu trzeba zdać sobie sprawę z tego, że nie chce się romansu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
22 godziny temu, Monteverdi napisał:

Chcialbym nie zrobic nic glupiego. Kocham swoja zone i uwazam ja za atrakcyjna kobiete. Niemniej strasznie mnie ciagnie do innych kobiet. Czy to normalne? Czy mozna nad tym bardziej panowac? 

najlepsza i najwierniejsza jest własna żona .... przecież sam to skomponowałeś.  I co z tego, że były inne w trakcie tej długiej podróży do Itaki to nie zmienia tego faktu

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×