Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
gosiaaa97

Czy istnieje ryzyko zapłodnienia?

Polecane posty

Hej :) 

Na samym wstępię proszę o wyrozumiałość i odpuszczenie sobie komentarzy, że jestem nieodpowiedzialna bądź głupia. Stres jest w stanie dużo odebrać człowiekowi siły i myślenia.

Mam pytanie związane z miesiączką. Otóż mój cykl trwa 26/28 dni. W tym miesiącu dostałam miesiączkę 26 dnia, tylko zaczęło się to plamieniami, drugi dzień było krwawienie, ale dużo lżejsze, a dnia 3 ani śladu.  Teraz gdzieś 2 dni po okresie, mam lekkie plamienia brązowe jeszcze, które raczej wyglądają na śluz. Nigdy wcześniej nie miałam tak skąpej miesiączki. Dodam też, że w dniu okresu miałam gorączkę, ból kości, mięśni, ból gardła i dodatkowo biegunkę. Czy to może mieć wpływ na mój skąpy okres? Plus mam obawy, które bardzo mnie stresują. Otóż w moje dni płodne uprawiałam petting z chłopakiem. Nie było penetracji ani wzajemnego kontaktu narządów płciowych, z tym że byliśmy nago a wytrysk był na moje piersi. W trakcie chłopak dotykał moich miejsc intymnych, przed wytryskiem. Po całej sytuacji wszystko wytarłam. Ale obawiam się czy coś mogło nie spłynąć bądź czy chłopak nie mógł na dłoniach przenieść swojego śluzu sprzed wytrysku na moje miejsca intymne. Oczywiście zrobiłam już dwa testy z moczu porannego- wyszły negatywne oraz zrobiłam domowy test z krwii- wedle intrukcji napisane było, aby odczytać wynik po 5 miutach- wyszedł negatywny, ale jak zerknęłam na niego po 30 minutach zobaczyłam, że jest druga kreska- taka ledwie widoczna, zalana. I już oczywiście rozmyślanie.
Piszę tu, ponieważ jest to dla mnie bardzo stresująca sytuacja, dopiero zaczynam takie aktywności. Wiem że to pytanie jest bardzo szerokie i opisowe i może wydawać się głupie, ale bardzo potrzebuje porady i wsparcia. Wiele czytałam opini w internacie, że takie formy nie doprowadzają do zapłodnienia, a z drugiej o plamieniu implementacyjnym. Mam straszny mętlik w głowie, a nie mam z kim o tym porozmawiać, bardzo proszę o odpowiedź i dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zrób test z krwi najlepiej wtedy będziesz pewna, polecam jako metodę antykoncepcji mechanicznej wkładką silikonową Diafragma Caya

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×