Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Loginka774

Rozpad związku, co robić dalej, pomocy....

Polecane posty

Dzień dobry, czy mogłabym prosić o poradę... Prawie miesiąc temu zostawił mnie chłopak po ponad 3 latach związku. Nie powiedział mi tego prosto w oczy tylko napisał przez messengera... On ma 30 lat, a ja 26. Jako, że jestem osobą bardzo uczuciowa i wrażliwa bardzo mnie to dotknęło,do tej pory nie mogę się z tym pogodzić, wtedy pytałam czy ma kogoś, albo czy kogoś poznal powiedział ze nie i ze chce sprawdzić co do mnie czuje i czy mu na mnie zależy. Nie odzywaliśmy się do siebie do wczoraj, ja postanowiłam napisać żeby wybadać sytuację, w trakcie rozmowy napisał że kogoś ma ale mnie nie zdradził tylko ze to było po tym jak sie rozstaliśmy a upłynęły 3 tygodnie... Napisał mi, że kocha inna, ze każdy ma swoje życie. On jest kierowca ciezarowki wraca co 2 tygodnie, więc nie wiem  jak mam do tego wszystkiego podejść. A jak się widzieliśmy miesiąc temu to powiedział do zobaczenia za dwa tygodnie , powiedział mi ze mnie kocha, przy kolegach powiedział ze chciałby mi się oświadczyć i ze mogliśmy sobie cos wynająć... Kompletnie nie rozumiem jego zachowania, usunął wszystkie zdjęcia z Facebooka Instagrama... zmienił status na wolny. Tak nagle..Jestem w totalnej rozsypce jak on mógł mnie tak potraktować, nigdy nie zdradziłam ani nie zrobiłam niczego wbrew niemu 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie również tak facet potraktowal po 4 latach zwiazku zostawil bez powodu. Mija ponad pol roku , a ja nadal w rozsypce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17 godzin temu, Igaaaa napisał:

Mnie również tak facet potraktowal po 4 latach zwiazku zostawil bez powodu. Mija ponad pol roku , a ja nadal w rozsypce.

A później się nie okazało ze kogoś ma? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem to ma konto na badoo wiec chyba jest sam, ale do tej pory nie wiem czemu zerwal. Jakis czas temu nagle odblokowal mnie po pol roku na facebooku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×