Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
ChceUmrzec

Czy mogę sama siebie zgłosić na policje

Polecane posty

Zrobiłam coś czego bardzo żałuję   Dręczą mnie takie wyrzuty sumienia ze najchętniej zrobiłabym sobie coś. Nienawidzę siebie Nie mogę spać po nocach. Dręczą mnie koszmary. Jakbym mogła tylko cofnąć czas to nie zrobiłabym tego. Nie pytajcie czego, to nie jest aż tak bardzo poważna sprawa, raczej z takich mniejszych ale i tak sumienie zabija mnie od środka. Jak tylko o tym myślę to chce mi się płakać. Może są tutaj żony policjantów lub ktoś kto się zna. Jak to wygląda i czy mogę w ogóle sama siebie zgłosić na policję? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale jak to wygląda w praktyce, muszę mieć ze sobą wszystkie dowody czy wystarcza tylko moje słowa? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja tylko chciałam pomoc tak na prawdę komuś.powrozylam koleżance za darmo oczywiscie i powiedziałam jej same dobre rzeczy a ona teraz przeze mnie rzuciła wszystko i chce się przeprowadzić w Bieszczady A teraz głupio mi powiedzieć jej prawdę że ja okłamałam ale chyba będę musiala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, ChceUmrzec napisał:

powrozylam koleżance za darmo oczywiscie i powiedziałam jej same dobre rzeczy a ona teraz przeze mnie rzuciła wszystko i chce się przeprowadzić w Bieszczady

Jak Cię niepokoją decyzje koleżanki i czujesz, że miałaś na nie wpływ, zwyczajnie z nią o tym porozmawiaj. Ostatecznie, nie odpowiadasz za jej wybory i życie, każdy ma (powinien mieć) własny rozum. 

5 godzin temu, ChceUmrzec napisał:

[...] Jak to wygląda i czy mogę w ogóle sama siebie zgłosić na policję? 

Rozumiem, że to byłaby dla Ciebie bardziej komfortowa opcja od konfrontacji z koleżanką, jakkolwiek policja nie zajmuje się problemami natury psychologicznej... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×