Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Trikss

Pewna relacja

Polecane posty

Mam pewien problem, bo nie wiem co mam zrobić z pewną relacją czy ją utrzymać czy też nie..

To tak: Poznałam pewnego faceta w internecie kilka miesięcy  temu i zaczęliśmy ze sobą pisać.Odrazu mi się spodobał fizycznie ( a mało facetów naprawdę mi się podoba) był szczupły, miał ładne oczy i był w nim taki blask (albo mi się się wydawało)😅 Temat od początku się  kleił, wspólnie opowiadaliśmy o swoim życiu, zainteresowaniach i śmialiśmy się z tych samych rzeczy. Nie ukrywając tematy rozmów bardzo często od samego początku  nawiązywały do sexu. Były to głównie żarty niby takie niewinne ale jednak. Podobało się to. Tak wyszło ze przed pierwszym spotkaniem wysłaliśmy sobie sporo swoich zdjęć i w tym też nudesy. . Nie wiem co mnie do tego skłoniło. Bardzo mi na nim zależało, byłam bardzo zauroczona nim chociaż podejrzewam ze on tego nie wiedział bo nie zdradziłam tego. Traktowaliśmy się jak hmm przyjaciele, kochankowie? Sama nie wiem. Nie zmuszał mnie do tego. Ja sama chciałam  bo jednak takie pożądanie troszkę się pojawiło. On kompletował mnie to czułam się dowartościowana. Spotkaliśmy się. Pierwsze spotykanie wspominam bardzo dobrze, lecz nie mógł się pohamować aby mnie nie ”zaczepić” tu i tam. Zgadzam się na to bo mi się to podobało. Całowaliśmy się kilka razy. Serce biło mi szybciej. Mogłabym codziennie się z nim nawet tylko całować bo i to było dla mnie wystarczające. Robił to tak idealnie. Kolejne spotkanie troszkę „zabawialiśmy się „ ale tylko zabawy bez sexu. Ona chciał ale dla mnie za szybko. Później  na kilka miesiecy straciliśmy kontakt po czym wróciliśmy znów do tego co było dawniej. Ale było już trochę inaczej bo rozmowa dotyczyła praktycznie tylko zabawy i sexu. I nadal tak jest. 

Edytowano przez Trikss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Trikss napisał:

Mam pewien problem, bo nie wiem co mam zrobić z pewną relacją czy ją utrzymać czy też nie.

Sama sobie odpowiedz i zdecyduj bo wiadomo o co chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, Trikss napisał:

[...] Później  na kilka miesiecy straciliśmy kontakt po czym wróciliśmy znów do tego co było dawniej. Ale było już trochę inaczej bo rozmowa dotyczyła praktycznie tylko zabawy i sexu. I nadal tak jest. [...]

Dałaś się zbytnio ponieść emocjom i niechcący zostałaś "zabawką"... Ciężko to będzie poukładać i pokierować na właściwe tory, jeśli chcesz normalnej relacji i związku. Na pewno powinnaś postawić granice i ukrócić rozmowy z podtekstem, a poruszać też zwyczajne inne tematy. Zdystansować się, stać bardziej tajemnicza i nieosiągalna. Na spotkaniach nie pozwalać na zbyt wiele, raczej nastawić się na inną formę spędzania razem czasu, koleżeńsko. I jest szansa, że facet spojrzy na Ciebie inaczej.

9 godzin temu, Trikss napisał:

[...] Później  na kilka miesiecy straciliśmy kontakt po czym wróciliśmy znów do tego co było dawniej. [...]

Nie da się odstawić na bok relacji z drugą osobą, po czym nagle sobie wrócić i by było, jak wcześniej. Na półkę odstawia się niepotrzebne rzeczy, nie ludzi. Jeśli pozwalasz facetowi na to, następnie po czasie witając go z otwartymi ramionami, sama dajesz przyzwolenie na przedmiotowe lekceważące traktowanie siebie.

 

Edytowano przez Nenesh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, Trikss napisał:

Mam pewien problem, bo nie wiem co mam zrobić z pewną relacją czy ją utrzymać czy też nie..

Zależnie, czego oczekujesz... Możesz spróbować, j/w, zakończyć, albo nastawić się na niezobowiązującą rozrywkę. Zdecyduj. 

Edytowano przez Nenesh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×