Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Menda

Toalety w mieszkaniach

Polecane posty

Czesc forumowicze,

 

Tak sie zastanawiam po co ludziom toalety w mieszkaniach w blokach???? To kompletnie ...ane, zeby srac tam gdzie sie mieszka i potem wachac smrod z dupy rozchodzacy sie po calym domu, kiedy np. tesciowa je obiad. Kiedys elegancko zalatwialo sie do wiadra i rano sie wylewalo na dwor. Ale teraz nie , ... kapitalisci ...eni musza miec kible w mieszkaniach. Ale wy ludzie jestescie prymitywy. I w ogole zlozylem do spoldzielni wniosek o zlikwidowanie w moim bloku kiblow w mieszkaniach i wprowadzenie prywatnych-publicznych toalet. Tak zawsze bylo i bylo dobrze. Nikt sie ... nie wywyzszal, ze On degenerat ma kibel w mieszkaniu. ... masakra. Spoldzielnia mi odpowiedziala, ze tego nie zrobia. A ja nie rozumiem dlaczego. W ogole jak wpiszecie w google po co ludziom toalety w domach to brak wynikow!!!!! Ja u siebie zlikwidowalem toalete ( bo byla juz zamontowana bo kupilem w deweloperce), a byla juz zamontowana przez dewelopera, co za bezczelna ingerencja w prywatne zycie. Nie mam toalety i sasiadowi odcialem rury zeby tez nie mial, bo co On ... bedzie mial kibel w domu. I chodzilem po sasiadach zeby podpisali petycje , aby zlikwidowac toalety w mieszkaniach i zrobic prywatne-publiczne toalety to Oni sie dziwnie patrza na mnie. Co za ...e. Ja zlikwidowalem kibel zrobilem tam pokoj i wynajmuje za 400 zl !!!!! miesiecznie. I mam na 20 butelek zubrowki 0,5l. I kto jest boss. Ale do interesow to trzeba miec leb a nie kibel w domu. Ja elegancko wale srake do wiadra, szczam przez okno a wiadro przy lodowce stoi i rano wyrzucam do smietnika. Ludzie zrozumcie, co wy zrobiliscie. Jaka krzywde zrobiliscie sobie montujac kible w mieszkaniach. Zapraszam do dyskusji w tym temacie. Chetnie podyskutuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
43 minuty temu, Menda napisał:

Zapraszam do dyskusji w tym temacie.

Zdecyduj się o co Ci chodzi. O kible czy toalety? Toaleta to nie to samo co kibel. Wręcz coś zupełnie innego.

🤔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przecież to jest to samo. Chlepie, skąd Ty się wziąłeś. I co pewnie też masz kibel w mieszkaniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Menda napisał:

Przecież to jest to samo. Chlepie, skąd Ty się wziąłeś. I co pewnie też masz kibel w mieszkaniu?

Kibel mam ale toalety nie mam. Robię ją codziennie i to nie raz ale nie mam. 😌

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jaki z Ciebie majster jak codziennie robisz toaletę i się z niej sypie:):):)

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×