Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Elo420

Jest chamski!

Polecane posty

Mój znajomy stał się dla mnie strasznie wredny 🤬 ciągle mi dowala jakimiś Głupimi tekstami spod czapy(pozdro dla kumatych). Ostatnio przyjechał po mnie, bo nocowałam u przyjaciółki. Nie dość, że stanął pół kilometra dalej od miejsca docelowego XD to jak już się tam doczłapałam zaczął się na mnie drzeć, że samochód mu nie odpala i mam skołować bene. Zaczął wypytywać co ja tam robiłam, po co i dlaczego tu przyjechałam. Powiedział mi, ze sobie obczail chłopaka mojej przyjaciółki i on już wie po co, bo widzi jakich ma znajomych. (Szuru buru). Mamy wspólnych znajomych więc unikanie go nie pomoże, dodam że jestem jedyną dziewczyna w tej ekipie i tylko mi tak dowala.. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż on tak interesuje się Tobą? Nie jego sprawa z kim przyjaźnisz się i co gdzie robisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Kulfon napisał:

To po co do niego dzwonisz, zeby do Ciebie przyjezdzal? Moze mu sie ubzduralo, ze moze Toba rzadzic. Jak Ci znowu dowali jakims tekstem to mu odpowiedz tak samo i powiedz, zeby sie odwalil. I nie dzwon po niego ani sie nie kontaktuj jesli nie musisz.

Ale to się zaczęło właśnie od tego przyjazdu.. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Kropka. napisał:

Elo trzy dwa zero. 😉 Jakim slangiem to napisane? 😎

Edytowano przez Elo420
Kumaci wiedza ocb 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×