Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Kasia12309

Ciężka sytuacja w pracy, proszę o pomoc

Polecane posty

Hej, pracuje w sklepie spożywczo-alkoholowym. Nadeszła teraz zima i w sklepie jest mróz, naprawdę idzie zamarznąć, a o korzystaniu z toalety nie wspomnę, można nabawić się w łatwy sposób zapalenia pęcherza. Cały czas jestem chora i wyziębiona tym bardziej, ze pracuje codziennie po 8 godzin czasem więcej . Mamy taki stary piec na dole, ale nie potrafię w nim rozpalić + nawet nie możemy zamknąć sklepu na chwile żeby zejść na dół i rozpalić, co chwile ktoś wchodzi do sklepu, a nie może on zostać bez obsługi, bo przecież może ktoś coś ukraść...Pozatym jak co chwile będzie sklep zamknięty to klienci odejdą. W sklepie oprócz mnie pracują 2 kobiety ja jestem najmłodsza, a jedna z nas ma 50 lat...  jeśli chcemy żeby było ciepło musimy schodzić na dół do tego popiołu, jesteśmy potem całe brudne z tego węgla itd. I co 2 minuty trzeba wchodzić na górę sprawdzać czy nie ma klienta... to jest niewykonalne naprawdę. Rozmawiałam z szefem czy mógłby tu przyjeżdżać jakiś Pan i rozpalać nam o 6 rano w piecu,a my byśmy tylko szybko schodziły i dokładały węgla do pieca co 2 godziny na przykład. Ale nic z tego, nie załatwil nikogo. Dodam, ze szef ma pare sklepów na których jest  ogrzewanie na pilota, a u nas w sklepie nie chce zainwestować w takie coś. Budynek nie jest zabardzo ocieplony... drzwi z zaplecza są zepsute i ciągnie na sklep, a kiedy klient wchodzi robi się przeciąg. Nie chce się zwalniać, ciężko jest teraz znaleźć prace przez korona wirusa, pozatym dogaduje się z pracownikami bardzo dobrze i nie wiem czy gdziekolwiek będą takie fajne dziewczyny... Powiedzcie mi czy takie warunki są normalne, czy przesadzam ? Co zrobić w takiej sytuacji? Macie jakieś sposoby na szybkie rozpalenie w piecu? Czy może zgłosić to gdzieś. Nie mam się kogo poradzić i niewiem co robić . Mogę podesłać dokładne zdjęcie tego pieca jeśli ktoś by miał jakiś pomysł .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Kasia12309 napisał:

Mogę podesłać dokładne zdjęcie tego pieca jeśli ktoś by miał jakiś pomysł .

Nie trzeba. Pomysł jest jeden. Ubrać się cieplej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Nemetiisto napisał:

Nie trzeba. Pomysł jest jeden. Ubrać się cieplej.

Proszę Pana dwie pary skarpet rajtki kurtka, a na to płaszcz . Na głowie czapka i szal wokół szyi. Jestem naprawdę ciepło ubrana. Jakiś inny pomysł? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Kasia12309 napisał:

Jakiś inny pomysł

Zmienić szefa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Lolka1975 napisał:

Kamoryfer olejowy obok stanowiska pracy. 

Słaba efektywność. Lepiej klimę inwerterową zamontować. Zimą będzie cieplutko a latem przyjemny chłodek. 😌 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Nemetiisto napisał:

Zmienić szefa.

Tez najchętniej bym tak zrobiła, ale nie mogę sobie pozwolić na utratę pracy, pozatym uczę się weekendowo + korona wirus i ciężej znaleźć nowa prace 😞 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
58 minut temu, Nemetiisto napisał:

Słaba efektywność. Lepiej klimę inwerterową zamontować. Zimą będzie cieplutko a latem przyjemny chłodek. 😌 

No lepiej by było, ale kto to zafunduje jak pracodawca nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Kotarbaa napisał:

Przynieś se farelke i grzej się jak jesteś zmarzluch za prąd niech płaci właściciel. 

Chyba właśnie kupie z własnej kieszeni farelkę ale nadal pozostaje kwestia toalety gdzie jest mróz 😞 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×