Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
7mateusz10

Żona po ślubie przytyła

Polecane posty

Sytuacja wygląda tak że żona po ślubie przytyła i to dość sporo. W przybliżeniu będzie to około 15 kg. A ślub był nie całe pół roku temu. Chciałbym się cieszyć tym ze się ożeniłem, że zacząłem nowe życie ale niestety nie potrafię tak mnie to meczy od środka. Byłem nawet u psychologa żeby się nauczyć to akceptować ale niestety nic to nie dało. Ogólnie problem jest dość czesty bo taka sytuacja się powtarzała w przeszłości jednak zawsze probowala o siebie zadbać i potrafiła trochę zjechać z wagi. Jednak teraz kompletnie przestała dbać o siebie. Problem ten jest od bardzo dawna i jestemy juz na takim etapie ze jeśli zauważę ze dużo przytyła to mowie jej to wprost. Np ze kochanie może czas żeby coś zmienić i trochę ograniczyć słodkie jedzenie. Mowie tak dlatego ze nic innego kompletnie nie działało, a naprawdę próbowałem jej dawać do zrozumienia to w delikatniejszy sposób. Ale albo udawała ze nie nic nie rozumie w co nie chce mi się wierzyć albo miała to gdzieś. I tylko takie bezpośrednie rozmowy coś dawały a od ślubu nawet to przestało działać. Dodatkowo powiedziała mi że tego nie zmieni i trzeba było się nie żenić. Sęk w tym ze ja naprawdę ja kocham i nie wyobrażam sobie życia bez niej. Zresztą inna kobieta nie wchodzi w grę w ogóle. Ale niestety nasze życie erotyczne przestaje istnieć. Kochamy się coraz rzadziej i boje się że w ogóle przestaniemy to robić. Ja w takiej sytuacji przestaje mieć ochotę a z drugiej strony mam też nadzieję że to ja może zmotywuje. Jednak chyba jestem w będzie bo cały czas widzę że podjada słodkie a z tym ma największy problem. 

Co robić?   

I jest zdrowa nie ma z tym żadnych problemów 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A może ona ma jakieś stresy, czy problemy że zajada to słodyczami. Może ona też potrzebuje pomocy psychologa. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Każdy ma jakieś stresy. Kiedyś była szkoła później studia, ślub a teraz pracy. 

A później dzieci itd. 

Może masz racje ale czy to jest taki powod w 100% dobry do tłumaczenia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×