Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
xcharliex7

Samotność

Polecane posty

Cześć, mam 21 lat i piszę tutaj, ponieważ chciałabym się jakoś poradzić lub rozwiać wątpliwości. Od zawsze byłam osobą miłą,towarzyską, miałam znajomych i przyjaciół ale tylko do czasu, kiedy ja potrafiłam się mocno zaangażować w przyjaźń druga osoba raczej nie pokazywała tego po sobie w taki sposób. Na przykładzie: miałam przyjaciółkę niby było wszystko fajnie przez parę lat trzymałyśmy się zawsze razem, mogłyśmy powiedzieć sobie wszystko do momentu aż nie weszłyśmy w okres dorastania i ona zaczęła poznawać coraz więcej ludzi aż w końcu odzywała się rzadko, często mnie też wystawiała a ja głupia byłam już nastawiona na spotkanie, cieszyłam się i dostawałam tylko wiadomość która napisała po czasie że jednak nie da rady, ogólnie milion wymówek. Poznała inne koleżanki i już tak się przyjaźń skończyła. Inna koleżanka też się z nią niby przyjaźniłam i sama uważała mnie za przyjaciółkę i to najlepszą do czasu aż zaczęła przebywać tylko i wyłącznie w otoczeniu innej koleżanki z klasy. Znowu zostałam odepchnięta na inny tor z niewiadomego dla mnie powodu. Kolejna też przyjaciółka odzywała się tylko jak miała problemy z chłopakiem ogólnie spotkania przebiegały raczej krótko ale miała też swoje koleżanki z którymi zawsze imprezowała i chodziła na ploteczki. Jest dużo takich przypadków i nie rozumiem czemu nie mogę znaleźć osoby która też by się zaangażowała w przyjaźń, chciałaby fajnie spędzić czas, nie jestem święta ale bardzo lubię rozmawiać nie zamykam się w sobie, lubię żartować, wychodzić razem na miasto, potrafię porozmawiać o wszystkim a jednak doskwiera mi samotność mimo młodego wieku. Może to jednak ze mną jest coś nie tak, bo zawsze wydawało mi się że potrafię być dobra przyjaciółka a mimo to byłam wystawiana i zapomniana... Nie szukam miliona znajomych bo nie zależy mi na tym ale na osobie na której mogę polegać tak samo jak ona na mnie. Mam narzeczonego ale też potrzebuje damskiego towarzystwa a nie ciągle w męskim przebywać i razem z jego kolegami. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×