Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Pola18

Czy takiej osobie odebranie sobie życia zostało by odpuszczone i nie miała by ona grzechu?

Polecane posty

Nie chodzi mi o siebie tylko tak pytam Załóżmy że ktoś jest całkowitym nie udacznikiem życiowym. Brzydki, głupi itp. i to prawda a nie tylko jego myśli o sobie. Nie chodzi mi o siebie tylko tak pytam. Jak myślicie?. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Pola18 napisał:

Jak myślicie?

Grzech to ludzki wymysł, więc jeśli sobie tak ktoś wymyśli to grzechu nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę też inne Twoje posty, typu czy pracodawca patrzy na oceny przy zatrudnieniu. 

Nie ważne to jakie miałaś oceny w szkole, możesz mieć same 5 i nic nie potrafić lub mieć 2 i być bystrym i szybko sie uczyć tego co powinnaś umieć w pracy. 

Mam nadzieję, że nie chodzi o Ciebie w tym poście ale powiem tylko żeby żadne głupoty nie przychodziły Ci do głowy. Życie ma sie jedno, staraj się szukać pozytywów w każdym dniu i to wykorzystaj. Jesteś tu na ziemi, oddychasz, jesteś świadoma - doceń to. A ja polecam Ci książkę "Potęga podświadomości", może pomoże uwierzyć Ci w siebie. (i nie będziesz przejmowac się ocenami w szkole). 

Jeszcze tak powiem dla przykładu - mój kolega całe życie miał 2 z niemieckiego a teraz mówi biegle i pisał doktorat w języku niemieckim. Wszystko jest możliwe, musisz tylko uwierzyć w siebie 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×